reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Mi cieżko znaleźć bo jestem wąska pod biustem, jak byłam w sklepie specjalistycznym to kobieta mówi, ze nawet 65 EE mam. No i przy takim rozmiarze wybór mocno ograniczony. Czekam na foto, albo linka.
 
reklama
Monya, wyzej fotki zalaczone, mam nadzieje ze widac.
Dayanka, u mnie to sie nazywa combinated screening nt scan and blood, wiec konkretnej nazwy nie podali, niestety nie pomoge
 
Dayanka, u mnie to sie nazywa combinated screening nt scan and blood, wiec konkretnej nazwy nie podali, niestety nie pomoge

dzięki Dimi88! sprawdziłam, i "combinated screening nt scan and blood" to właśnie USG i test PAAP-A. Zadzwonię do mojego lekarza i się zapytam dlaczego mnie na to nie skierował
 
Dayanka, w polsce chyba prywatnie sie te badania robi, chociaz moge sie mylic. Ja u siebie tez bede robila prywatnie bo w szpitalu wszystko na odpiernicz robia ostatnio usg w szpitalu mialam 5 minut... wiec wole zaplacic
 
dayanka-bo to test głownie dla kobiet po 35 roku zycia, obciazonych wadami genetycznymi itd. czasami lekarze proponują to badanie kobietom prywatnie. nie wszystkie mamy to badanie wiec sie nie przejmuj.

domi- a ja mam odwrotnie, nie nosze stanika. mam mikroskopijne piersi jak dorastajaca 12-latka. mnie wszystkie staniki krępują teraz. a sportowe za bardzo przylegają. poczekam az mi ta wrazliwosc przejdzie. dla mnie podczas karmnienia sie swietnie sportowe sprawdzily. ektra sprawa.

co do pobolewan, mnie kluje w nocy jak zmieniam pozycje,wiec musze to powpli robic.

a co do wczesniejszego tematu nadżerki. ja po wizycie w szpitalu zglupialam. bo przyjmowal mnie na oddzial lekarz,ktory mial z 80 lat ..stary oblesny dziad, ktory badal mnie tak,ze myslalam,ze gwałci;/ brrr i on stwierdzil,ze mam obrzydliwą nadżerkę. a 3 dni wczesniej przeciez bylam u swojego lekarza i nic mi na ten temat nie mowil.z reszta inni lekarze juz na dyzuze tez nic nie mowili.... musze sie w pt dopytac o co kaman.
 
witam i ja :D

Domi - ja w pierwszej ciazy mialam takie straszne klucia w okol prawego jajnika. po badaniu i wizycie u lekarza uspokoil mnie ze to normalne, ze widocznie z tego jajnika wyszlo jajo;) dlatego gl on kluje..
Dayanka- u nas juz wszyscy wiedza. powiedzielismy w Swieta rodzicom.. a pozniej z ust do ust wszyscy sa poinformowani :)
u mnie genetyczne lekarz proponuje pacjentkom po 30rz :) chodze prywatnie ale dostalam skierowanie i na nfz bede robic :) i cale szczescie bo 2x robia - teraz (krew+usg) i ok 20-23tc samo usg. za kazda przyjemnosc cos ok 250zl;/
dziewczyny od dzieciatek ze szmerami - a wczesniej nigdy tego nie bylo slychac? to zwiazane u Was jest z tymi przeziebieniami czy jak?
mojemu synowi wykryli to juz po urodzeniu. bylismy z tym u kardiologa i okazalo sie ze ma ubytki miedzykomorowe i miedzyprzedsionkowe. jedno jest srednio ciekawe a u nas niestety wszystko na raz. na szczescie nic z tym nie trzeba robic tylko monitorowac co jakis czas u kardiologa czy owe ubytki sie "zamykaja". u nas juz wszystko jest niemal ok :)
kami - ze srodkami o jakich pisalas to chyba lepiej z lekarzem porozmawiac, zwlaszcza w naszym stanie :) jezeli masz do swojego tel to moze zadzwon i zapytaj :)
fiuufiu - lekarz I klasa :dry: wspolczuje przyjemnosci jego spotkania
cwikla - nie wiem jak ten test HARMONY o ktorym piszesz ale pappa wykrywa nie tylko Downa ale tez zespol Edwardsa i Patau. jak poczytalam o tych chorobach to nie mialam watpliwosc ze dobrze zrobilam godzac sie na to badanie. moze i nic nie zmieni ale ja bede przygotowana psychicznie na wsyztsko. nic mnie nie zaskoczy (no bynajmniej w teorii ;)) a za pappa tez bys musiala placic?

ide dojesc i jade po dzieci :)
 
Luk&Bella no u mnie napewno to nie to o czym piszesz bo jaja to wyszly mi z obu jajnikow i to wszystkie przy punkcji i bol jajnikow to calkiem inny bol wtedy to ja ledwo chodzilam bo mialam jajniki 10 razy wieksze niz normalnie ;-).

Oj dzieczyny jak ja wam zazdroszcze malych piersi.:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry