reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
No to jestem po :) powiem szczerze, że jak zaczęło się lajtowo to później było hard core ;)
I powiem wam w dupie z tymi lewatywami :D zrobili mi i jeśli mam być szczera to ***** dała, dosłownie :) mała taki ucisk mi zrobiła w brzuchu że żaden wlewek by mnie nie przeczyścił :p ale szczerze. ..miałam to w głebokim... a co lepsze mój K. też :D całe szczęście :) bo inaczej rozwód murowany ;)
Przyszedł taki moment, że traciłam świadomość. Wstawać będę dopiero jutro a od godziny 20:00 mam lód między nogami. Szczegóły opiszę tam gdzie trzeba :) aa mała ryczała zaraz jak tylko wypadła :)) i jak mi ją dali..była tak fantastycznie cieplutka :)

Zapomniałam dopisać przy zdjęciu, jeśli dobrze pamiętam co do mnie mówili to ma 59 cm :))
 
Ja sie dzisiaj trochę przemeczylam sprzątanie i boli mńie kręgosłup jak chodzę chyba go nadwyrezylam. Nie mogę teraz zasnąć boli mnie w podbrzuszu jak na miesiączke w sumie normalnie bo od kilku dni tak mam ale teraz jest częściej. To dopiero 36 tydzień albo 37 według usg to możliwe żeby to były skurcze właściwe boli trochę nie ze coraz mocniej ale często.
 
No to Izis gratulacje kochana a teraz odpoczywaj
Kama jeśli będą się nasilać i często i nie przejdą np po kąpieli to raczej tak
 
IZIS - cudnie :) GRATULUJE!!!
Kawał dziecia!

Super tekst 'ja juz po' :) Cała Izis :) :) :)
I bardzo mi sie podobało to co napisalas, ze była tak fantastycznie cieplutka :)
To prawda, człowiek zapomina jak to było za pierwszy razem i za drugim traktuje to za normę.

Odpoczywaj kochana!
 
Nie moge zasnąć. I ten lód między nogami. ..nic tam nie czuje, nie wiem czy przez lód czy tą masakre ;)

Pije wode bo zdaje się, że dobrze by było się wysikać :p ale raz ten lód, dwa zakaz wstawania i mam nocniczek obok łóżka. Ale jak mam to zrobić - nie mam pojęcia :) mogłby ktoś do mnie zajrzeć to bym zapytała :D
No i dostalam zastrzyk w dupala żeby mnie tak nie bolało i abym mogła się. ..wyspać ;)
A ja leżę i przed oczami mam kuwetkę z tą małą, wielką kobietą :) i tak patrze i na dziwić się nie mogę, że to już. Że jest nasza :))

Madison jakoś tak...byłam już tak słaba i nieprzytomna, że właśnie pamiętam tylko jak pomyślałam, że jest taka cieplutka, no i byłam przeszczęśliwa, że tak się wydziera :)) i pamiętam, że położyli ją na wagę i tak się darła, że zaczęli się śmiać z jej charakterku :)) jak nic, po tatusiu...;))

To niesamowite wszystko, ah :)
 
reklama
Ja jeszcze chyba raczej nie rodze. Pojechałam na IP z moim M. Bo nie czulam ruchów małego nic a nic...zrobili mi usg z przeplywami i godzinne ktg niby wszystko ok ale zostałam na oddziale żeby to monitorować. Na badaniu na samolocie wyszlo mi rozwarcie dopiero na 1 opuszek wiec malutko no chyba ze jakimś cudem cos sie przyspieszy. .. a co do ktg to jakoś lipnie skurcze znikome góra sięgające wartości 25-30, choć słyszałam ze te z krzyża na ktg mogą nie wychodzić. ...boziu jak bym chciała juz urodzić. ..
 
Do góry