reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Madison... Tak też właśnie robię tylko 100 razy wolniej i to mnie irytuje. Myśle, że z każdym dniem bedzie lepiej. Dziś piersi juz nie bolą i mogę je normalnie dotknąć , wziàć prysznic, karmić, czy przebywać w pozycji pionowej- a to juz połowa zmartwień mniej.
 
witam:-)

Za nami pierwsza na wpół bezsenna noc. Mamusia najadła się śliwek , Bryska bolał brzuszek i nie mógł zasnąć. Ćwiczył się w płaczu, co wychodzi mu coraz lepiej muszę powiedzieć. Dzisiaj odsypia. Wczoraj zamiast karmienia co 3h karmienie na żądanie co 2-2h myślałam , że nie wydolę normalnie miałam zamiar zakupić mm , dziś już ciut lepiej, udało mi sie odciągnąć jednorazowo 140ml, czyli prawie 3 karmienia, dzieć zjada średnio 50 ml ale zdarza sie i 90 i 100 zależy od dnia heheh.

Poczytam trochę co piszecie :-)
 
Czesc dziewczynki:)

trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze cc. Rozpakowanym swiezynkom gratuluje:)

choc lista sierpniowych mam nadal długa to mam wrażenie jakbym była ostatnia ciężarówka na świecie. Wieczorami łapie lęki i doły. W dzien jest ok, dlatego chciałabym zeby akcja rozpoczęła sie o tej właśnie porze dnia.

Milego go dnia wszystkim. Mam nadzieje, ze za tydzien o tej porze będę już tuliła swoją kruszynke.
 
Mexi gratulacje super że już jesteś po. Teraz tylko pozostaje życzyć sprawnego bezbolesnego pionizowania, szybkiego napływu mleka
Fiufiu w urzędzie gdzie meldunek na 200%
 
Hej dziewczyny. Przypomnialo mi sie wlasnie ze dzis mialo termin tyle mumusiek. No wiec trzymam mocno kciuki za dzisiejsze cc i sn! Widzialam tez ze przybylo nam dzieciaczkow:-) tak wiec Gratuluje serdecznie rozpakowanym mamusiom.
Nastka dala mi wczoraj pierwszy raz wycisk. Nie spala od 20 do 1szej w nocy tylko poplakiwala jak ja odkladalam. Potem w nocy ladnie spala i dzis spi prawie ciagiem z przerwami na karmienie wiec wieczorem pewnie znowu beda jazdy. Wczoraj byliśmy na zdjeciu szwów i kontroli u neonatologa. Malej tym bili czekiem wyszlo ze jej podniosl sie poziom bilirubiny wiec znów pobieranie krwi z zylki i po godzinie byly wyniki. Okazaly sie nizsze wiec jest ok jak narazie. Trochę tez przybrała od wyjscia. Wczoraj 2570g ciekawe kiedy dobije do 3 kg bo jak narazie to brakuje do urodzeniowej wagi jeszcze. Je ładnie wiec mam nadzieję ze juz nie dlugo:-)
Trzymajcie sie dziewczyny juz niedlugo bedzie komplet dzieciaczkow na forum:-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Ja siedze sobie wlasnie a moje dziecie ze swoim tata lata po parku rozrywki dla dzieci. ;) a potem mcdonald ;)

Wyczekany mam takie samo wrazenie, ciagle dziewczyny rodza a ja na szarym koncu z terminem.

Ciekawe jak tam dziewczyny po cc ;) jakas cisza ;)
 
Do góry