reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cześć. U mojego maluszka potwierdziło się zapalenie płuc. Dostaje cały czas antybiotyki. Mamuśka codziennie walczy ze sobą, żeby pozytywnie się nastawiać. Dzisiaj Wojtuś miał troszkę lepszy dzień, jednorazowe 4 godziny na rękach u mamy czyni cuda;-) Strasznie mi się serce kraja jak muszę go zostawiać do kolejnych wizyt, ale powtarzam sobie, że dobrze że wykryli te zmiany w płucach jeszcze w szpitalu i szybko zareagowali. Nie daj Boże wypisali by nas, a za parę dni miałabym kłopot z dzieckiem. Powtarzam sobie, że jest pod dobrą opieką i wkrótce będzie zdrowy. Na razie do czwartku szpital. I oby dłużej nie trzeba było.

Zupełnie nie wiem co u Was, bo czasu na wszystko mi brakuje. Rozpakowanym mamusiom życzę dużo zdrowia i gratuluje. Tym czekającym na ten malutki cud, powiem tylko tyle, że sam poród to pikuś. Nie ma się tak naprawdę czym denerwować. Trzeba myśleć zadaniowo- jadę urodzić moje dziecko- i tylko na tym się skupić;-) Mam nadzieję, że u reszty z Was wszystko dobrze. Pozdrawiam
 
reklama
No dziewczyny kochane GRATULUJE!!!

Asiolek, Gawit, Nikitka, Mexi - super, super, super! Odpoczywajcie i nie zapomnijcie zaglądać tu czasem!

Powodzenia z karmieniem piersia dla tych, które chcą tak karmić, odkors ;)
 
Super dziewczyny, ze juz po i juz macie swoje dzidzie!!! Asiolek, Mexi, Gawit, Nikitka serdecznie gratuluje!! Zycze duzo zdrowka i szybkiego powrotu do domku!
Agula82 wlasnie rodzi. Trzymamy kciuki!:-)
 
Ohoho ile nowych mamusiek dziś :-) gratulacje :-)
Ja dziś byłam na zakupach, sciagnelam firanki i zasłonki, gruntownie odkurzylam, upralam, teraz przywieszam czysciutkie firanki ;-) jeszcze tylko zasłony musze uprasowac ale to jak wyschna wiec chyba jutro powiesze ;-)
Efekt- opuchnięte stopy. Porodu chyba daremnie wypatrywać ;-)
 
reklama
Cześć.

Coraz więcej sierpniowych Maluchów! Super! :-)
Niedługo wszystkie forumowe Dzieci będą w komplecie!


U nas pierwszy tydzień powrotu na utarte tory zaliczony. Nawet nieźle poszło, Florian przesypia wyprawy po brata do przedszkola, a Julian dumny z brata, pilnuje go i wszystkim chciałby braciszka pokazywać.

Florian głównie je i śpi, w dzień co 2,5 godziny, w nocy mamy tylko jedną pobudkę na karmienie, około 3.00. Niestety czasem męczą go gazy, na szczęście herbatka koperkowa i Lefax pomagają. No i zaczyna coraz więcej obserwować świat, od 8 do 10 to pora oglądania co się wkoło dzieje.
 
Do góry