reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Majula nie maja prawa czekac na akcje porodowa. Jeśli tego nie chcesz, napisz pismo, że nie zgadzasz się na poród naturalny, bo jesteś po cięciu. Warto wiedzieć, że lekarze nie mają prawa zmusić cię do porodu sn jeśli jestes po cc.

Ja na Twoim miejscu zażądałabym rozmowy z ordynatorem, a jeśli to nie poskutkuje to wypis i jedź na żelazną jak jesteś z Wawy podobno to świetny szpital.

Trzymam kciuki !
 
reklama
Natkusia cukry w normie, ale z przyzwyczajenia ciągnie na diecie cukrzycowej, jedynie co to pozwalam sobie na kawałek ciasta. Po 8 tygodniach od porodu mam zrobić test obciążenia glukoza. Musi być dobrze
Majula ja na porodowce też dostałam dwa zastrzyki przeciwrozkurczowe ponoć na rozluźnienie szyjki macicy. Też byłam zdziwiona. Trzymam kciuki zeby wszystko było po twojej myśli. Oni chcą żeby samo się zaczęło bo później lepiej się macica kurczy i szybciej laktacja zaczyna. Jeśli chodzi o cesarke.
Już sama nie wiem co o Twojej sytuacji myśleć. Będzie dobrze.
U mnie na obiad danie popisowe Z spaghetti
 
Ostatnia edycja:
Witam się na szybko. Zaraz postaram się nadrobić co napisałyście od czwartku,bo nawet nie miałam za bardzo kiedy wejść na neta..

A u mnie coś się w końcu zaczyna chyba rozkręcać. No cóż..najwyższy czas.
Skurcze mam od 9 rano średnio co 7-8 minut. Ale jak dla mnie są za słabe i za krótkie,żeby z nimi jechać do szpitala. Pewnie zrobiliby ktg i odeslali do domu,a mamy kawałek do szpitala, więc szkoda jechać na darmo. Poczekamy jeszcze trochę.
Z synkiem odeszły mi wody,potem przyszły skurcze więc sytuacja przynajmniej była jasna.
Aż sprawdziłam trase Tour de Pologne,bo rok temu jechali koło nas,ale teraz widzę że jednak nas omijają. To mogę spokojnie czekać, bo drogi na parę godzin nie zamkną.

W piątek byłam na ktg,wszystko bez zmian. lekarz kazał przyjść w poniedziałek znowu i jak coś to w razie czego wziąć sobie jakieś rzeczy dla siebie. Ale nie dał ani skierowania do szpitala ani nic...więc pewnie tak asekuracyjnie powiedział,że jakby coś się zaczęło dziać,żebym miała rzeczy dla siebie.
Ale miejmy nadzieję,że te dzisiejsze skurcze to nie straszaki,bo do tej pory takowych nie miałam.

o skurcz....
 
Wyczekany no to Gratki!:-)
Ojaka powodzenia aby ci sie w koncu rozkrecilo!

Majula swietnie cie rozumiem! Mi tez nie chcieli zrobic cc podtykali papiery do indukcji porodu przez pol dnia sie nie moglam zdecydowac. Ale wybor żaden bo i tak musialabym jeszcze cala noc pod ktg lezec a juz lezalam caly dzień! Na twardej lezance bez jedzenia i picia do wieczora! A rano ordynayor dopiero by podejmowal decyzje czy mi zrobia to cc. Wiec zaryzykowalam ze moze sie dzieki cewnikowi foleya rozkreci! Niestety cala noc skorczy i krwawienia nie przyniosly rezultatu! Oxy zrobila swoje i siup cesara w biegu! Zycze ci aby u ciebie sie inaczej skończyło...spokojnie i szczesliwie!
Gorgusia współczuję problemow z synkiem. Musicie teraz byc niezwykle delikatni ale i ostrożni w postepowaniu z nim. Powodzenia!
Dziewczyny ja pije te herbatki i przystawiam mala ale jej wciaz za malo i musze dokarmiac! A w nocy jest tak zaspana ze nie chce jej sie ciągnąć! Tylko mocno ciagnie jak jest mega rozbudzona a to za malo na rozhulanie laktacji. Laktator to koszmar i tez jak wyciagam to potem nie mam co malej przystawiac ehh.
Anna moja tez czesto daje w pieluche przy jedzeniu i czesto ma czkawke!

Chlopaki po 2 miesiacach pojechali do warsztatu po samochód! Rychlo w czas!! Mialam troche czasu to paznokcie w koncu u stup pomalowalam hihi! Wreszcie sie da:-)
 
ANNA mój Michaś od początku ze smokiem, ba to jego najlepszy przyjaciel był a nam bardzo pomógł (;-)) ale jak miał 20 mscy to go przegryzł i wyrzucił ptaszkowi bo ten potrzebował.. i tak skończyła się przygoda ze smokiem :tak: nie wyobrażam sobie dłużej albo 4latek :szok: nie nie! Ale wiem, że się da więc pewnie teraz też wprowadzę.. no bo albo smoczek albo ja będę smoczkiem ;-)
A nie masz jak położnej/pediatry się spytać co z tym pępkiem? Kule belek..

MAJULA ja chyba bym tak zrobiła.. bo oni tylko Ci hamują poród :confused: a Twój lekarz pracuje w jakimś szpitalu?

AGULA ten głód po porodzie :-D ja przez 2-3 dni nic tylko jadłam.. non stop!

EWAELINKA fajnie, że u Was tak dobrze :-) a karmieniem nie przejmuj się.. jak się nie dało :tak: najważniejsze, że jesteście szczęśliwi!

GAWIT obyś szybko doszła do formy bo na pewno tęsknota za małą Cię zabija.. Będzie dobrze :* a brzuchem się nie przejmuj, przecież wczoraj rodziłaś!

MONIA szkoda, że się wyciszyło :confused: ale pewnie jesteś blisko!

EWCOL a ja zapominam mierzyć cukru :baffled::wściekła/y: nawet nie wiem czy została mi czy nie eh.. też idę na ten test i na samą myśl słabo mi się robi bleh

WYCZEKANY piękne gratulacje :-)

OJAKA to &&&&&&&&&&7 aby akcja się rozwinęła :-)

ANGIE ja masz mało mleka to na pewno mała będzie głodna i musisz dokarmiać.. Ale jeżeli nie będziesz jej przystawiać to nie rozbudzisz laktacji.. wystarczy, że Ci ten sutek mymła i już dobrze bo pobudza :tak: masz laktator? Też sobie rozbudzaj piersi.. Trzymam &&& i nie poddawaj się jeżeli chcesz karmić ..


Ja robię dzisiaj na obiad naleśniki :-) po południu i tak idziemy do siostry na działkę i będzie grill.
 
Wgczekany gratuluje. :)

Ojaka kciuki za szybkie i dlugie skurcze :).

Natkusia dzieki za post o przysgawianiu. Nie mam nawet kropli mleka i juz powili zaczynam myslec ze yo nie ma sensu ale jeszcze sie postaram mala przystawiac. :)
 
reklama
Do góry