reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gawit ja wiem tylko tyle ze Oliwka przybrała ładnie i jutro na obchodzie ja ocenia i zadeyduja .
Mi się humor trochę poprawil na tyle ze wieczorem ryczalam ale ze szvzescia. A teraz sie wkurzam znow pozarl mnie komar ... Ale to jak chyba z 15 ukonszen mam .
 
reklama
Katrina86 chyba nie ma co tego lekceważyć gestoza to zatrucie ciazowe niebezpieczne dla ciebie i dziecka, a po czym ja stwierdził masz cukrzycę , wysokie ciśnienie , obrzeki nieustające, bialkomocz ?
 
Witam.
Kornelka miala dzis gorsza noc. Nie spalysmy od 1 do 2 i od 3 do 6.30. Ale to nic. W koncu to noworodek to ma prawo ;) krostki na buzi ladnie jej poginely ale nadal ma sporo na brzuszku choc mniej niz wczoraj. Czekamy na obchod i na decyzje czy idziemy czyli Agula jak u Was :) Kornelka tez ladnie przybrala na wadze dzis przez noc :)

Milego dnia
 
Witam. U mnie dalej cisza.. ehh.. jakos zle sie dzis czuje a na dodatek tak mnie boli kolano chyba od tego ciazaru, ze nawet siasc nie idzie.. Mam nadzieje, ze cos sie ruszy. Juz blagam to dziecko zeby zechcialo wyjsc :p
 
Agula Gawit trzymam kciuki za wypisy do domu
Karaiwina za Ciebie również &&&&
Asiolek życzę szybkiego powrotu do formy. Oby nic już nie bolało. Brakuje tu Twoich optymistycznych i wesołych postów
Gawit widzę że dziś humor lepszy i tak trzymaj.
Mam ciągły dylemat czy próbować już dawać smoczek czy poczekać. Hanka ma ogromną potrzebę ssania, ale i też bycia przy mnie. Kiedy jest już najedzona to się bardzo denerwuje jak mleko dalej leci, bo ona chce ciągnąć cyca ale już bez mleka. Odstawia wtedy małą histerię, malutki zdenerwowany człowiek. Boję się ze smoczek może zaburzyc ssanie piersi. Jak myślicie?
 
Gawit u nas jeszcze obchodu nie bylo i czekam jak na skazanie. Nie wiem czy mi panna zzolkla czy nie bo ja od dxiecka jasna blondynka o karnacji kartki papieru a Oli ciemna burza włosów i oliwkowa karnacja. Gdybym nie zobaczyła jak wuskakuje pewnie nie uwierzylabym ze jest moja :-)

Ja sie za to rozczulikam dzis. Zdalam sobie sprawę ze tak naprawdę to jedyny czas który w 100% mogę malej poświęcić. Jak wrócimy przyjdzie szara codziennosc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agula ja tez czekam na obchod. Pewnie bedzie kolo 10. Byla polozna pokazac obsluge pepka bo my dzis do wypisu a na koniec powiedzial " nie wiem czy wyjdziecie" to po przyleciala juz po 7 z takimi informacjami.alez mnie to wkurza.

Ewcol nie pomoge :( ja probuje dawac smoka Korneli ale nie chce. Zassie a jak nic nie leci to wypluwa :) i sie zlosci - no identyko jak Martyna :)

Widze ze w Lodzi zimno. Ludzie w kurtkach chodza. Chociaz w tych salach nie ma ukropu ale ciekawe jak dlugo to potrwa?
 
Ostatnia edycja:
Do góry