reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gawit zycze wam zebyscie wyszli. Ja wam powiem ze kiedys wszystko bylo tu jak w zegarku a teraz sniadanie raz o 7 raz o 8 obchody misz masx kapanie wieczorne tex roznie. Jeszcze bym rozumiała jakby pelno bylo a nas na tym oddziale moze z 10 .
 
reklama
A u nas był ciężki wieczór. Inka wisiała na cycunod 18 do 22:00 ale potem jak zasnela,to o 4:00 ją budziłam na jedzenie,bo trochę przegina ta moja księżniczka.
Kurcze nie wiem jak zająć sie dziecmi gdy Irena będzie tak wisieć jak będziemy sami w szczecinie.
Trzymajcie sie dziewczyny szpitalne,szybkiego wyjscia wam życzę.
 
Dziewczyny trzymam kciuki za dobre wiesci podczas obchodu, za wyjscie wasze do domu :)
Asiołku tobie zycze szybkiego powrotu do formy, przykro mi ze tak sie meczysz i nienajlepiej czujesz.
Ja nadal mam humor do dooopy, jeszcze mojemu Igorowi cos bije na dekiel ze tak powiem bo od kad wrocil ze wsi kupe robi mi w majtki :/ i tlumacze i czasem krzykne juz a dzis kazalam mu prac swoje brudne majtki, dalam mu miseczke z ciepla woda i mydla i pral. Jestem juz dawno po badaniu na gbs i teraz czekac na wyniki. Pani w szpitalu namawiala abym u nich rodzila a ja jeszcze niewiem gdzie bede, choc wolalabym drugi szpital ale tam jak nie ma dyzuru to odsylaja :/
Okropna mialam noc, deszcz padal, okna pootwierane a mi duszno az wiatrak wlanczalam, w ogole spac nie moglam :/ a teraz jak chce sie spac to nie mozna bo trzeba troche chalupke ogarnac i syna pilnowac. Uciekam zjesc sniadanie.
Pozdrawiam.
 
Witam
Katrina co do wagi to moja Hania urodziła się w 39 tyg. i 2 dni z wagą 2950 jest maleńka (a też miała urodzić się większa 3100 ważyła na usg w 37tyg)), ale dzięki temu , że jest taka drobinka to mozna ją "przerzucac" na ręcach jak się chce :-) , jest taka cudna, maleńka taka nasza królewna. Pewnie jakby ważyła 4 kg to też bym tak samo uważala.:sorry2:ale przynajmniej na początku mój kręgoslup nie ucierpi :-D

Atana, Martyna93 trzymam kciuki.

Barbarka cierpliwości na pewno jest już coraz bliżej. Co do opuchlizny nie pomogę, bo mi puchły obie.

Martuśka malenstwo, wie najlepiej kiedy przyjść na świat, ja też chciałam urodzić szybciej, na szczęście Hania nie podzielala mojego zdania, bo miała więcej czasu żeby więcej urosnąć.

Asiolek duż zdrówka życzę to i sily wrócą.

Ewcol moja Haneczka ciągnie i pierś i smoka a czasami dostaje też butle. I zawsze wie co chce:-), my nie koniecznie jeszcze rozpoznajemy o co jej chodzi:szok:. Po kąpieli zawsze chce cyca, nie interesuje ją ani smok, ani butla.:-D

Gawit szybkiego wyjścia do domku życzę.

Agula super że do domku.

a my dziś jesteśmy same, jemy i sobie towarzyszymy, za nic ten mój skarb nie chce spać w dzień, na szczęcie jest grzeczna i trochę polezy.:-D Za to noce bez zarzutów, śpi nawet po 5 godz.:szok: i muszę ja budzić na jedzenie.

mam pytanie, czy któryś z maluszków miał może rumień niemowlęcy? i czy coś z tym robilyście?

jutro mamy wizytę u pediatry, ciekawa jestem czy hania ładnie przybrała na wadze?

nie mogłam się powstrzymać, żeby nie wstawić tego zdjęcia, moje dwa szczęścia, Adrian bardzo pokochal Hanie. Moze trochę nie wyraźne to zdjęcie, ale ciężko jest zmusić Adriana do pozowania, a to z zaskoczenia.:-D
 

Załączniki

  • CAM00188.jpg
    CAM00188.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 78
Hej tez dzis wychodze. Jak dobrze. Nienawidze szpitali. Sutki mam piranione do krwi, mala sie jej nalykala w nocy i dzis ulewala nia. Okropny widok.

Powodzenia brzuchatki. Ja oficjalnie koncze z ciazami. Trzecia cesarka to juz nie na moje nerwy. Buziaczki ode mnie i krolowej Marysienki:)
 
Moje tez dały do wiwatu w nocy :) No ale po 30h spania musiałam sie z tym liczyc.
Od 19 do 1 rano budziły sie bez żadnego sensownego rozkładu i szukały jedzenia.
Jejku ile one wczoraj zjadly. I nic, zero bólu brzuszka, zero ulewania. Ale pietra miałam, bo jadły i jadły.

Na szczęście potem 5h przerwy sobie zrobiły. Teraz tez spia. Chyba do nich dołącze jak ściągnę mleko.
 
Gawit, az tak zimno nie jest. Rano bylo pochmurnie to pewnie po tych upalach ludzie na wszelki wypadek sie poubierali ale ja w krotkim rekawku i jest ok. :-)
 
Hej :-)

U nas od 4 rano cyc byl sponsorem zabawy :sorry2: dobrze ze karmimy sie na lezaco to sobie spalam ;-)
Wczoraj bylismy u lekarza i żółtaczki nie ma :-) mlody w ciagu kolejnych 6 dni przybral 300g :-) ale niestety coraz czesciej ulewa/chlusta i zaczynam sie coraz bardziej martwic :-(

MADISON GORGUSIA my nie chowamy Wojtka w ciszy, absolutnie.. tylko Michal ogolnie nie umie normalnie mowic tylko krzyczy (szkola dziadkow) a ma bardzo donosny glos.. jak przy Wojtku nagle krzyknie to ten sie wystraszy i zanosi sie nam wiec musimy cos z tym zrobic..

AGULA WYCZEKANY super ze do domu :-)

GAWIT trzymam &&&&& za wyjscie :*

WYCZEKANY mialam to samo przy Michale ale pediatra kazala mi odstawic od piersi dopoki nie wylecze.. potem zas mialam problemy z iloscia mleka jak nie karmilam ooo masakra..

MAGDA piekny obrazek :-)

FIUFIU no to ladnie Ci spi.. moj max 3,5h i to jeszcze rzadko ;-)

ASIOLEK obys lepiej sie poczula :*

EWCOL mm ten sam dylemat.. czekam az maly skonczy 6 tygodni wtedy juz smoczek nie zaburzy laktacji :tak:

KATRINA duzo maluchow sierpniowych jest jeszcze mniejsza! Moj mial 2960 i kawal klocka ;-) to bardzo dobra waga hehe a nie tyci :-D

MARTYNA bedzie dobrze :-)

No ciezarowki.. nudno sie robi :-p
 
reklama
No my nie wychodzimy :( ale dlatego ze trafila nam sie nadgorliwa pediatra bo inna dr zajrzala i powiedziala ze to potowki po prostu a ta nasza sie upiera i obserwowac chce :( aj do doopy ale co zrobic :(

annias no wlasnie widze i czuje ze znow zaczyna byc cieplo. Gdzie Ty rodzisz? Medeor czy salve?

Wyczekany ja tez zamykam brzuch . 3 cesarka nie na moje nerwy
 
Do góry