reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gawit ja tez w sumie sama na sali, kolezanka wychodzi. Wprawdzie przywiezli dwie nowe, ale po cc leza i odpoczywaja, wiec tez nie mam z kim gadac. Ale nuda.
 
reklama
Lilith najlepszego

Mexi tu oddzial praktycznie pusty. Dzis przyjeli chyba 4 kobitki ale gdzies na inne sale je pozawozili :( ocipieje tu z nudow :(
 
Lilith wszystkiego naj, naj, naj!


My po spacerze, słońce świeci, ale przyjemnie wiatr wieje i można w końcu żyć. Florian jeszcze dosypia, a ja spokojnie obiad zjadłam.
 
Czesc dziewczyny. U mnie dalej bez zmian. Rano sie obudziłam i w ogóle nie czułam ruchów dziecka. Na nic zdało sie wypicie 1,5 litrowej butelki wody, kawy i zjedzenie całego opakowania ciasteczek ( teraz mam wyrzuty sumienia ;)) Juz z rykiem wybierałam sie do szpitala, ale na szczescie cos sie zaczęło dziać. Dalej te ruchy nie sa jakieś spektakularne, ale jednak sa, wiec troche wrzuciłam na luz. Dość mam a w ramach pocieszenia poczyniłam kolejne zakupy - oczywiście dla córki a nie dla siebie ... Ja to juz chyba nie mam potrzeb ;)

Czytam Was reguralnie. Same dzieciowe tematy i czuje sie taka zupełnie nie w temacie ;-) Dzieki tej lekturze przynajmniej wiem co mnie czeka :)

Lilith- wszytskiego najlepszego!
 
Lilith - najlepszego!!
wczoraj nam odpadł kikut, w koncu ładny pępuszek mamy....
taka dziś senna pogoda, zimno i pada deszcz.... nici ze spacerku, a cora chciala koniecznie na rowerze pojeździć... no trudno
 
reklama
Lilith wszystkiego naj naj lepszego! 100lat!

Gawit jeszcze chwilke cierpliwosci i lada moment bedziesz w domku!

Faisca no to musialas się niezle wystraszyc! Współczuję! Dobrze ze juz malutka sie rusza. A sierpień nie bedzie trwal wiecznie i w koncu i ty sie doczekasz. Moze nawet szybciej niz myślisz. Tez myslalam ze przenoszę...

Agula no to gratki powrotu do domu! Jestem w szoku, że Oliwka jest ciemna po kim?! Przecież wy wszyscy takie bladasy! Bartek i Julka tacy podobni do siebie a tu taki rodzynek bedzie? Hihi.

Gorgusia no to przyjemnego manicure:-)

Dziewczynom szpitalnym sxybkiego powrotu do domku życzę!

Asiolek zdrowka! Oby ci szybko przeszly te dolegliwosci po cc!

U nas spokojnie. Mala wiecej cyca ciaga ale oczywiscie butla musi sie dopic. Maly pijak. Mowie wam jak ona lapczywie zlopie az sie krztusi czasem i czkawke ma potem. No chyba ze na spiocha jej daje to jest taka w pol snie i pije wolno a cyca wogole nie umie przez sen. Strasznie smieszne robi minki taka mala myszka.:-)
Dziewczyny czy dajecie takie wit 3D w takich rybkach kapsułkach? One sa jakies wielkie, duzo tego jest! Kiedys dawalam synkowi 2 krople wit3d a teraz w aptece taka polecili.
A jeszcze mam cos na wypisie o DHA ze tez trzeba dawac jak sie karmi butla czy piersia jakos tak niezrozumiale napisali...?Narazie nie daję chcialam zapytac polozna ale ma przyjsc dopiero jak z urlopu wróci.
 
Do góry