reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Wczoraj dzwoniłam do swojej położonej kazała chodzić duuuuzo mówię jej ze mnie boli jak dużo chodzę ciągnie macica a ona ze tak ma byc do tego masaż krocza powiedziałam jej ok ale ja sie nie masuje to boli boje sie ze to zauważy przy porodzie i mnie ochrzani, a przecież wykupuje ja zeby mieć kogoś kto będzie miły zeby mi sie diablica nie trafiła. Przy pierwszym dziecku ale w innym szpitalu miałam taka położna akurat mi sie trafiła na dyżurze ze raz mi palce włożyła ja pow ze boli i nie meczyla mnie wiecej i jakoś urodziłam 1 dziecko 7 godz od odejścia wód.
 
reklama
Ojj ja wyspana :-)

Dzisiaj młody jadł 22, 12, 2, 4.30 i 7. Na szczescie sa to 10minutowe karmienia wiec jestem pelna energii :tak:

MARTYNA ATANA powodzenia i mocno trzymam &&&&& :*

CARINE udanej wizyty rodzicow :-) dostalas ow o MARTUSCE?

GORGUSIA CARINE no ladnie Wam chlopcy spia :tak: moj budzi sie czesciej ale szybkie karmienia i spimy dalej wiec tez nie mam na co narzekac ;-)

KASPIAN no to super ze wizyta udana :-) wspolczuje dolegliwosci brzuszkowych.. trzeba strasznie uwazac!

ATANA sliczny kacik :-)

BARBARKA jeszcze troche i tez bedziesz cycac :tak:

EWCOL udanych odwiedzin, oby szybko minely ;-)

FIUFIU u nas sie dopiero zacznie od wrzesnia.. tez mowie nie :-)

PIECEOFCAKE jak tam?

GAWIT nie ma to jak w domu :-) Martynka jest kochana jej :tak:

KARAIWINA jak tam sprawy sie maja?

KASIA czekamy na foto malej :-)

SIERPNIOWA dzielna jestes! Oby maly szybko wyszedl :*

MARLENKUS kryzys lakt jest w 3 i 6tyg i w 3 i 6 mcu. To jest moment kiedy dziecko chce jesc zjadac wiecej a Ty nie masz tyle mleka i w efekcie dziecko przez ok 2 dni wisi na cycu aby wyprodukowac to mleko. Dziecko wydaje sie wtedy glodne bo poplakuje i ciagle cyc ale trzeba zacisnac posladki i ciagle karmic. Nie podawac butlu absolutnie! To jest ponoc fizjologiczne no i nie zawsze sie ten kryzys obawia ;-)

Milego!
 
Ewcol - skąd ja to znam. Ostatnie dwa weekendy u mnie tak wyglądały i wszystkie wizyty w ostatniej chwili ze musiałam się spinac żeby coś przygotować. Z tym ze np. tesciowie nie wpadli na obiad a na cały wieczór i pół nocy...

Wieczorem wizyta, pewnie zbędna. Zapewne pojadę i usłyszę ze wszystko się trzyma tak jak tydzień temu i trzeba czekać... Jadę sama a potem M zgrane z pracy bo nie zamierzam sama wracać z Warszawy bo z racji długiego weekendu pewnie czeka nas stanie w korkach.
 
Martynka, Atana mocno trzymam kciuki za was!

Ewcol ja cie podziwiam! U mnie wczoraj byla siostra tylko na kawie i kolacji ze swoja 3 chłopców a potem do 24 sprzatalismy z m. Tak wiec powodzenia przy takich akcjach.
Lubie miec gosci ale fajnie by bylo jakby sprzatali i zmywali po sobie hihi:-)

Gawit gratuluje, Mexi chyba też...bo juz sie pogubilam gratuluje wyjscia fo domku.
Gawit super ze siostra sie w malutkiej zakochala:-)

A ja na dzis mialam termin a Nasti konczy juz 2 tyg. Narazie nie moge narzekać bo malutka duzo spi i ladnie je. Cyca i butle. W nocy spi i czesto musze sama ja budzic jak nie zaspie na zarelko. Czasem sama sie budzi. Dzis zaspalam i jadla o 24 potem o 4.30 i o 8 dopiero wiec jestem mega wyspana!

Qrcze pomalu trzeba wyprawke szykowac dla synka i znowu szkola sie zacznie aaa nie chce konca wakacji jakos tak fajnie teraz razem byc do 18 m. Jeszcze na zwolnieniu:-)

Sierpniowa bardzo ci współczuję sytuacji z synkiem oby jak najszybciej wyzdrowial i wrócił do domku! Kciuki trzymam!

Milego dnia mamuski!:-)
 
Barbarka, bedzie dobrze! Ja tez mam termin na jutro a na razie nic sie nie dzieje... A termin z om to mialam tak w ogole na 3go sierpnia :-p jutro myje okna i sciany w naszym nowym mieszkanku ( nie zamierzam w swieto odpoczywac bo czas mala wygonic) to moze cos ruszy.
 
reklama
Witam po przerwie.
Wybaczcie,że teraz nie nadrobię,ale staram się:)

We wtorek wyszliśmy do domku,mała przez pierwsze dwa dni w szpitalu była okazem "księżniczki". Albo płacz albo jedzenie. Śmialiśmy się,że jako jedna z nielicznych dziewczyn na oddziale spełnia się doskonale w roli królewny:) Od 3 dni do dziś to wcielenie aniołka. Je i śpi:) A nawet jak nie śpi to potrafi długo sama leżeć w łóżeczku.
Poród w był ekspresowy,przyjechaliśmy do szpitala o 16:15 a o 18:07 mała była na świecie. Duże znaczenie miało pewnie też to że nie pojechałam od razu przy pierwszych skurczach tylko trochę przeczekaliśmy w domu.
Niestety ostatnia faza porodu była okrutnie męcząca,bo Ola swoją wagę ma:) ale było minęło i cieszymy się chwilą:)
Ze szpitala jestem bardzo zadowolona.

Trochę martwi mnie zachowanie synka. W stosunku do Oli jest super,głaszcze,przytula,mówi że kocha. Chce być przy kapieli i przewijaniu. Niestety w stosunku do mnie zrobił się bardzo niegrzeczny, nie słucha, jak do niego mówię to śpiewa,wystawia język.krzyczy że nie będzie mnie słuchał. Wczoraj był wielki płacz,bo musiał stać za to w kącie,nawet klapsa dostał,bo już mi nerwy puściły,ja się oczywiście poryczałam;
potem pogadaliśmy chwilę i dziś jest super,przychodzi przytula się,rano wycinaliśmy w papieru różne rzeczy. Dzięki Bogu że Ola dużo spi to mogę mu poświęcić czas. teraz poszedł do mojej mamy na chwilę.

Jak już tak będzie jak dziś to będę wszem i wobec krzyczeć,że kocham to macierzyństwo:)

Atana Martyna &&&&&&&& za dziś bo to chyba Wasz dzień:)
 
Do góry