reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Magda brak możliwości pozostania z dzieckiem tak maleńkim na noc to porażka kompletna!!! Współczuję Wam z całego serca !!!

Gawit Tulę :( smutne to co napisałaś... miejmy nadzieję, że to przejściowe u Was...
Bobotik Forte dajemy 3 przepisowe kropelki a od dziś już tylko 2 aby zobaczyć czy taka wersja pomniejszona też przynosi efekty.

Dziewczyny ale Wy szybko te Chrzciny organizujecie - ja to dopiero w grudniu mam zamiar na Święta... muszę to przemyśleć...
 
reklama
Ewcol ale fajnie Wam się poskładało :)))))) super pomysł :) U mnie całą rodzina jest rozwiana po kraju więc muszę wszystkich pozbierać a Święta to zawsze dobra okazja :)))
 
Magda - kciuki aby dzidzia szybko była znowu w domku i zeby jej tam pomogli. A dla Was wytrwałości

gawit - przykra sytuacja z mężem. Oby były to przejściowe problemy

dzis przyszedł nam ten kauczukowy smoczek - REWELACJA - mogłam w koncu pójść sie wykąpać :) zaraz idziemy na dwór. Musze espumisan zakupić - bo problemy brzuszkowa nadal sa.

Za brzuchatki trzymam kciuki - moze któraś sie rozpakuje? Sierpniowki lubią porody w weekendy :)
 
Nierozpakowane dziewczyny - u mnie też bez zmian, termin na jutro a porodu nie widać. W ogóle to niecały miesiąc temu martwilam się ze dziec drobny a teraz już ma prawdopodobnie ok. 3650 wiec za chwile będę się martwić ze jak długo przenoszę to będzie aż za duży :-o
Idę zaraz polatac na odkurzaczu a potem biorę się za mycie podłóg ;-)
 
Ja jak zawsze na chwilę i w biegu
Staram się czytać na bieżąco w telefonie ale ie jestem w stanie na nim odpisać.
Dziewczyny współczuję Wam tych ciężkich sytuacji z dzieciaczkami i z mężami - tulę mocno i trzymam kciuki by się poukładało.
Co do małego - wczoraj położna konsultowała wyniki z lekarzem (przy mnie) i w środę na morfo się wybieramy bo po pierwsze wyniki nie są aż tak złe jak mi powiedzieli bo poziom hemoglobiny jest minimalnie poniżej normy a po drugie trzeba odczekać minimum 2 tygodnie od ostatniego badania by wynik był miarodajny. U nas wyjątek 8 dni ze względu na konflikt.
Mały budzi się w nocy 3 razy na karmienie (jest na mm bo cyc mu nie wystarczał) no ale dalej walczymy z zazdrością małej i jak na razie ona wygrywa.
Ja czuję się świetnie, praktycznie nic mnie już nie boli a na liczniku wagowym jest już 3 kilo mniej niż przed ciążą i oby tak dalej.
Zdrówka życzę Wam wszystkim i Waszym maluszkom, a mamo czekającym cierpliwośc.
Tęskno mi za Wami
Buziaki
 
Zdjecie kompletu na chrzciny wrzucilam na zakupowy :tak:

GAWIT az tak zle? Pamietam jak u nas bylo ciezko jak Michal sie urodzil.. tez moglo skonczyc sie roznie ale ogarnelismy sie. Tez Wam tego zycze :* bedzie dobrze!

ASIOLEK bo dla mnie takie dziecko to chrztu jest idealne bo spi cala msze :-D no i ja chcialam zeby byla jeszcze w miare pogoda :tak:

EDYS ooo robisz nadzieje! Za jakies 2h mąż mi przywiezie ten smoczek :-D a kupilas ten okragly?

SYLWIA ulala piekna waga :-) niech juz sie rodzi!

MONIA oby wyniki byly ok :tak: fajnie ze u Was ok.. a zazdrosc hmmm cierpliwosci duzo bo tk najwazniejsze :tak:
 
Hej. Jakoś od kiedy maz do pracy wrócił to czasu brak na forum. Ciagle coś. Karmienie nam nawet z godzine zazwyczaj zajmuje. Najpierw mala possie troche cycka potem jeszcze butla. No ale byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry to mala przekroczyla 3kg w koncu. Dokladnie w srode wazyla 3020. Narazie nie mamy z nia większych problemów odpukać. Czasem jak dluzej nie spi to wlacza jej sie przylepa i chce ciagle na ręce.
Ewelinka, Magda strasznie wam współczuję sytuacji z tym ulewaniem i szpitalem! Oby jak najszybciej sie wszystko unormowalo. My z Alkiem mielismy usg jak byl malutki sprawdzić czy ma refluks bo okropnie ulewal. Mala teraz malo i zadko ulewa. 2 razy zdazylo sie wieksza ilosc jak nie chcialo jej sie odbic i duzo wypila.
Dziewczyny nierozpakowane kciuki za Was i za wasze dzidziolki! To juz koniec sierpnia!:-)

Karaiwina serdeczne gratki!
Reszcie chyba gratulowalam na fb ale jeszcze raz ogromne Gratulacje wszystkim rozpakowanym mamusiom!
 
reklama
EDYS tez taki bede miala :-) je je je moze zalapie :tak:

A tak ostatnio mysle o ANIELCE co u niej bo w ogole sie nie odzywa.. GORGUSIA masz z nią kontakt?
 
Do góry