reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej
Ja od wczoraj sama z dwójką, więc nie mam czasu nawet się podrapać. Prysznic dziś trwał ze 4 minuty heh.

Zakupiłam na allegro nowe smoczki, te co polecałyście + Lovi dynamiczne. Chociaż teraz mamy Avent taki płaski i jest w miarę ok, ale tamte może będą lepsze.

Z mojej Ewy już jest taki pulet! W następny czwartek mamy szczepienie, to się okaże, ike waży, ale na bank 4 kg już ma. A ze szpitala wyszła z wagą 2310!
 
reklama
Jutro koniecznie musimy zaliczyc lekarza. Niemozliwe zeby dziecko bylo az takie.

Powiedzcie mi kobiety jak testowac mleka mod. Bo mam 3 od tygodnia stosowalam jedno ale widzialam ze nie najedzony. Wczoraj kupilismy nowe podaje mu je ale cos niebardzo mu się podoba. Teraz zrobilam mu poprzednie ale niewiem czy dobrze robie. Jak czesto moge zmieniac mleka?
Tomcio spi tylko na rekach albo w hustawce. I tam tylko jak poloze go gdy zasnie. W swoim luzeczku rzuca sie okropnie nerwowo steka i po chwili placze. Widze ze go cos meczy. Przy cycu jak jest to wyglada: szuka cyca , zlosci placze lapie ssie wypluwa pllacze szuka ssie dostaje histeri szuka ssie i tak w kolko z butelka czasami tez tak. Wymiekam...
Staram sie was slonka czytac ale nieogarniam.
Jeszcze hemoroidy jeszcze dopadly i bola okropnie nawet baka puscic niemoge...
 
Anna, Fiufiu- powiedzcie mi, Wy bralyscie ten olej rycynowy na wieczór? Bo tak sie zastanawiam, ze większość twierdzi zeby ten olej brać na czczo a ja własnie jestem pi zupie tajskiej i kubełku lodów (które pochlonelam z żalu ;)) i nie wiem czy wziąć czy wsztrzymac sie do jutra :eek:
 
Justyna, barbarka, Martuska92 Wielkie Gratki dziewczyny!!:-)

Qrcze Magda, sierpniowa strasznie wam współczuję tych ulewan takich...wyobrazam sobie jakie musi byc to stresujace! Oby szybko przeszlo!

U nas byla dzis dopiero polozna bo wczesniej byla na urlopie.
Ogolnie u z Nastusia ok. Oprucz tego ze ma takie krostki na buzi ktore wygladaja jak potowki ale ze sa tylko na buzce to polozna stwierdziła, ze moze to byc taki tradzik niemowlecy albo cos kontaktowego...Skora tez nam sie jeszcze troche zluszcza ale na poczatku bylo gozej szczegolnie na stupkach.

Mieliśmy możliwość pojechania na ten tydzień do Sopotu do znajomej mieszkania ale jednak sie nie zdecydowałam bo mloda za mloda i pogoda do bani!
 
anna ja z hemoroidami miałam to samo, ból przeszedł po smarowaniu smalcem, może dziwny sposób, ale stosowala go moja babcia i moja mama po obydwu porodach i ból mi przeszedl, teraz czekam i mam nadzieję że sie tez wchloną.

angie moja mała tez ma takie krostki na buzi, myślałam też , że to potowki, będę w czwartek w poradni patologii noworodka to zapytam.

natkusia, angie u nas problemem nie jest ilość ulewanego pokarmu, bo mała nie dużo ulewa tylko, że akurat noskiem i jakos tak blokuje jej oddychanie,a boję się zastosowac Nutriton, że pokarm się zagęści i całkowicie zablokuje nozdrza. może źle myslę, ale już się boję wszystkiego co nowe, żeby na niej próbować.

Sierpniowa tez myslę nad bebilonem ale pepti, dostawał je moj syn i nie bylo problemów z brzuszkiem. Ja niestety już nie wroce do karmienia persią. Mała piers traktuje jako zabawkęlub do uspienia. A po drugie po piersi jeszcze lepiej ulewała. Chyba w przypadku mojej Hani to ulewanie nie do końca zależy od mleka.


Czy któras z Was daje dziecku mleko enfamil?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dex tez ma taka wysypke, Hv stwierdzila dzis, ze biorac pod uwage Ja I Inne problemy to wielce mozliwe, ze to przez ta laktoze. Jutro idziemy do lekarza.



Sylwia, kciuki zacisniete :-)
 
Do góry