reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Dzieki dziewczyny za kciuki, ale okazało sie ze chyba fałszywy alarm :( do 3 miałam skurcze dość reguralne i coraz bardziej bolesne - na tyle, ze myslalam co by tu zrobic zeby cofnąć czas ;) a pózniej sie wyciszyly i nawet sie troche przespałam. Teraz pobolewa troche brzuch co jakiś czas, ale nie za mocno. Na 9 i tak mam wizytę u lekarza i pewnie bedziwmy ustalać termin wywołania :(

Sawi- olejek rycynowy - do kupienia w aptece.
Kama- żołądek mnie nie bolał. Przeczyscilo mnie tylko troche i raz, a po tym zaczęły sie reguralne skurcze, które po kilku godzinach ustały.
 
Faisca albo ustały na chwilkę aby powrócić już tym razem skutecznie :)

Dzień dobry :)
Witam o poranku :)

Madison napisz jeszcze coś o swoich przekonaniach dotyczących szczepień dodatkowych. Może jestem w błędzie w swoim uporze... troszkę boję się powikłań po szczepieniach. Maja nasza wszystkie szczepionki obowiązkowe zawsze dobrze znosiła. Natomiast dzieci znajomych różnie... Napisz jak Wasz Mały tolerował te dodatkowe i na jaki czas go zabezpieczyły... i jak możesz to napisz co powiedział u Was pediatra a propos Dziewczynek - mieliście tam super specjalistów może oni mają sensowne argumenty. :*
 
Ostatnia edycja:
Cześć po 2 tygodniach :-) zaraz zrobie sobie kawke ( jak Oliwka usnie) i podczytam co u was .:-)
A samolubnie napisze najpierw co u nas . A wiec cycujemy i cmycujemy dnie i noce. Rytmu mieszcze sie nie dopracowalysmy bo co i rusz trzeba gdzies jechac cos zalatwiac i tak lipnie jest pod tym wzgledem. Od 1 wszystko będzie sie ukladac bo syn do szkoly cora do przedszkola i zlapiemy jakis rytm. Choc boje sie strasznie wrzesnia . Z Oliwka wiekszych problemów nie mamy . Szamie ladnie trochę krotko spi bo 2 h max raz dziennie a taj co 40 min sie wybudza . Oilatum zamiwilam wiec skórka super. Pampersy nadal 1 choc chyba od przyszlego tyg 2 kupie bo nie wiele wieksze a duzo więcej ich jest. :-) Dzieciaki zakochane w siostrze , choc cora o zawal juz by mnie przyprawila raz jak kolyske do kanapy przyciągnęła weszla na kanape i się przez kolyske przewiesila. A ona na kolkach az sie boje ponyslec cobybylo gdyby odjechala.Dzis chyba zrobię crash test czy sie przewroci czy nie.

Oj trzeba mala odlozyc .;-)
 
Faisca może zaraz się znów rozkreci. Trzymam kciuki za wizytę.
Widzę że znów temat szczepień. Hmm ja szczepie tylko podstawowymi. Żadnych dodatkowych. Zdecydowanie za mało jest badań na temat szczepień.
 
Hej.

U mnie skoku c.d - dzień 3 :confused: czekam na te smoczki z Aventu i nadzieja, że one uratują mi doopkę.. cały dzień płacze z wrażeń a na wieczór kolki - EXTRA!

My szczepimy 5w1 i żadnych dodatkowych.. teraz z racji, że Michał idzie do przedszkola to będziemy go szczepić na Pneumo!

MADISON u Ciebie sielanka.. :-D Twój dwulatek nic się buntuje? nie krzyczy, nie biega, nie focha się? Nic a nic? Dziwny masz egzemplarz :-p

Ciężarówki doczekacie się..

dzizis.. Wojtek spał aż 10 min i płacze.. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!

Leceeeeeeeeeee
 
reklama
witam się i ja. Taki ładny dzień a my czekamy na położną. Normalnie już wracałybyśmy ze spaceru a tu nici. Zawsze przyjeżdża ok. 11,więc mam nadzieję,że niedługo dojedzie. Od rana Marcelinka jest wyjątkowo grzeczna(aż boję się zapeszyć)ładnie sobie leży, Agatka skacze koło niej jak na trampolinie, obiad wstawiony i czekamy.
Co do szczepień muszę porozmawiać z pediatrą, na pewno obowiązkowe będziemy szczepić wszystkie-dodatkowe zobaczymy.Jak Agatka się urodziła tak nagłośniona była akcja o pneumokokach.Pediatra stwierdził,że według niego to nie będzie potrzebne, bo mała nie chodzi do żłobka i nie ma kontaktu z innymi dziećmi.
Natkusia współczuję i życzę dużo cierpliwości
Faisca powodzenia w rozkręcaniu akcji. A może już Cię ruszyło?
 
Do góry