reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Gorgusiu ja oszaleje z tym malym. U nas jest takie cos jak pogotowie noworodkowe. Tam przyjmoje pediatra kazali przychodzic jak cos sie dzieje. A z tym brzdacem naonstop cos sie dzieje. Jak nieropiejacy pepek to biwgunka ech wesolo z nim. Czemu niemoze by jak z maxem zero stresu...
 
Anna ja na tel oglądam te fotki ale moja miala na bioderku kilka dni temu cos podoblego. Pojawilo sie rano po południu zniknelo . Przetarlam tylko wacikiem z ciepla woda i linomagiem odrobinke posmarowalam bo pieluszka na to szla. Mozesz w krochmalu małego przekapac. Tak nam polozna radzila na wszelkie wysypki.
 
Witam. Rano napisałam długiego prosta i mi wcięło L. Obrazilam się ale już mi przeszło.
W skrócie wczoraj upiekłam dwa ciasta bo Hania miała odwiedziny pradziadka. Mam wrażenie że ja mam łatwiej niż Wy, dzieci duże. Dziewczyny mi ciągle pomagają jak nie przypilnuja Hani to same coś upichca. Ale jutro się to skończy wraca szkoła.
Fiufiu ten skok szybko mija, dasz radę kochana. I żadnych wyrzutów sumienia mi tu. Jesteś wspaniała mamą.
MagdA trzymam kciuki żeby układ pokarmowy szybko dojrzał i wam odeszło stresu.
U mnie poród też był ciężki, szyjka się nie otwierala, było to spowodowane moją wczesniejsza konizacja szyjki macicy.
Później wpadnę na dłużej. Miłej niedzieli
Ania mi to też wygląda na coś uczeleniowego
 
Ja tez sie witam :-)

Juz od 7 sama -rodzice pojechali ,oczywiscie pobeczelismy sie :-(
Zobaczymy sie w kwietniu na komuni Olivera

Ogarnelam siebie tz ubralam ,pomalowalam i leprze samopoczucie :-) miedzy butlami ogarnelam mieszkanie i zafundowalam sniadanie starszakowi -narazie daje rade ,,,,nawet z kamerka wymykam sie na taras zafundowac sobie dymka :-)
Moj M. Wraca we wtorek rano z pl ...jak narazie zdaje relacje z imprezowego pobytu w pl

Aniu co do wysypki to mi to wyglada na uczulenie moze z proszku albo nawet mleka modyfikowanego ,albo ty zjadlas cos co uczula malego jak masz mozliwosc to zawszeblepiej to skonsultowac z lekarzem

Ja znowu borykam sie z potowkami na twarzy malej ....spala u mnie na klatce piersiowej skora do skory i jej wysypalo czolko i policzek -drobne chrostki z widocznym bialym plynem w srodku (z tego co wiem to potowki) wiecie moze jak to usunac ?????

Milej niedzieli

Dzis ostatni dzien sierpnia !!!!!
 
Ania... Mi tez to wyglada na uczulenie albo od proszku albo od jedzenia Twojego skoro na buzi są.

Ewaelinka... A zmarnujesz sie balsamem? Może przytulone skóra do skory jej nieppdpasowal, albo pozatykal pory. Z potomkami nic nie zrobisz. Trzeba przeczekać niepilnowany zeby dziecko sie nie przegrzewalo. Nie wiecej niz 22 stopnie w domu. U mnie to działa. No i smarować niczym nie mozna.
 
reklama
Anna a krochmal to maka ziemniaczana ??przemywac tylko buzke czy kapac?nie chce jej wysluszyc skorki za bardzo

Sylwia do 24 jeszcze daleko :-D
 
Do góry