reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Anna ...najważniejsze, że nie płacze;)

A my też pojedliśmy i póki słodko mruczy we śnie obok mnie to trzeba spać rownież i mi, bo klasycznie 6-7 zacznie się stękanie.
 
reklama
Łaaa ratunku mój Malutek też pojadł o 3 i do teraz ogląda co się dzieje dokoła. Położyłam go do siebie na brzuch zobaczymy czy to coś da. Smacznie śpicie?:p
 
Ja nadrabiam zaległości przez telefon co noc przy karmieniu,bo w ciągu dnia czadu brak . Rzadko pisze bo ciężko z tel.
u nas bioderka ok.
Jesteśmy po szczepieniu ,waga 4850 . Szczepilismy pentaximem 5w1 i rotaix. Dziewczyny zaczynam się martwic ,mój gnidor jeszcze się nie uśmiecha ,zdarzyło się ze dwa razy i du•• ,powinien juz no
 
reklama
U nas karnienie o 2.30 i teraz. Dla mnie to i tak duzo, a snu mało.
Po karmieniu o 2.30, jedna odleciała błyskawicznie, a druga oczy otwarte i chrumka, dopiero ekstra 60ml ja zmorzylo, w sumie 150ml! Chyba po piętach to upycha.

MAGDA - no wiesz, jesień idzie, na wschodzie wojna, rząd zdymisjonowany, moze poprostu małemu nie jest do śmiechu ;)
A poważnie, przyjdzie jego czas to sie bedzie uśmiechał i uśmiechał. Przecież wiesz, ze dzieci wszystko w swoim czasie, książek nie czytają to nie wiedza czego i kiedy od nich wymagają.


No, zjadly i cisza, jak tak dobrze idzie to sie człowiek podejrzany robi.
Wyslalam bez litości M na g. 7.00 do naszej pediatry od synka w sprawie tych szczepionek. Wolałabym sama pogadać, ale ciężej to ogarnąć logistycznie. Ufam jej, bo szczerze gada. Zobaczymy co powie.

Korzystając z ciszy, śladem moich córek odpadam :)
 
Do góry