reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Monya z tym samodzielnym usypianiem to swietna sprawa. Chcialam z pierwsza corka wprowadzic, niestety sie nie udalo. Teraz probuje. Odkladam po wieczornej kapieli i cycu do lozeczka, jak jeszcze nie spi. Usypia sama poki co. Jesli zaczyna stekac, to daje smoczek i tez usypia poki co sama. Staram sie nie bujac itp.atrakcje, bo potem bedzie przerabane. Zobaczymy czy z druga sie uda. Nawiasem mowiac starsza 4,5 roku i dopiero teraz usypia sama w swoim pokoju.
 
Mexi...dokładnie tak. Tylko jak jeszcze trochę tulę go w ramionach skrępowanego kocykiem, bo po kąpieli jest strasznie rozbudzony i muszę go wyciszyć. Jak oczka opadają to odkładam i wychodzę. Jedyną atrakcją jest muzyka z karuzeli. No i ważne że od 18 nie może juz spać. Trzeba go troszkę czymś zająć i wymęczyć;)
 
Jestem po uczcie intelektualnej. Woody noe zawiódł
Odniesienia do Hobesa, Nietzschego...cud miód :-) no ale do domu gnalam na sygnale,bo cyce jak donice i jasio średnio wyrabiał. No ale poszło mu na 5- :-) byliśmy też z moim kumplem w cafe22 z takim widokiem na mój kochany szczecin. Spokojnej nocy.papa
 

Załączniki

  • 1410640916975.jpg
    1410640916975.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 82
  • 1410640934811.jpg
    1410640934811.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 82
Monya ja tule przy cycu i wtedy sie najlepiej wycisza.

Fiufiu to udany wieczor mialas. Super i po cichu zazdraszczam ;).
 
A ja wlasnie butelkowalam :-)teraz czekam az Mia odbije i tule poduche dalej :-D

Jadla o 20 i dopiero teraz :-/
Mam nadzieje kolejny raz obudzoc sie kolo 6
Buziakuje Was w srodku nocy mam nadzieje ze slpdko spicie :-*
 
U nas tez jedzenie koło 20 i teraz.
Ale miedzy 20 a zaśnięciem Natki było ze 20 odciagniec. Juz nie pamietam i ktorej padła, chyba koło 22, miedzy nami na dużej poduszce.
U takiego malucha Fridą mozna sie zajechać, zdecydowanie lepszy Katarek. Takze CWIKLA u nas jutro odkurzacz tez bedzie zdobił salon, teraz przyozdabia sypialnie :)

Moje zasypiają najcześciej same, w ciagu dnia i wieczorem, trudno sie cackac z dwojka, nauczyły sie tej pierwszej samodzielności juz w szpitalu, ale az mi ich zal, ze maja taki zimny wychow w porównaniu z bratem.
Staram sie wynagradzać ile sie da i jak sie da. Ale to i tak niebo a ziemia. Mi troche zal, bo dla mnie maluszki sa od lulania i dopieszczania.

GORGUSIA - kombinuj, kombinuj ;)

FIUUFIUU - fajowa knajpa :) ja to nawet chyba nie wiem, ze nowy Woody jest w kinach...
 
reklama
Antek często odpada przy cycu. A kiedy nie odpada to musi sam zasnąć bo nie mam czasu na lulanie. Z Kacim ten błąd popełniliśmy i cierpię do tej pory- usypianie trwa ponad godzinę i wieczory są całe zajęte bo idzie spać około 22....
A Toś znowu je.
 
Do góry