reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
6 lat temu, 2 grudnia dowiedziałam się, że zostanę sierpniowa mama :) az serce ściska, że minęło już tyle czasu... Sentyment mam ogromny, więc dziewczyny! Testujcie pozytywnie! 3mam za Was kciuki i kibicuje całym sercem ♡
 
Za wcześnie to nie jest bo ja już testowalam. Ale na betę muszę po weekendzie dopiero.

Mycha to trzymam kciuki ;-)
 
Kropka jak blada to może jeszcze wcześnie jest. To jak nie ma gdzie bety zrobić to pewnie warto za kilka dni powtórzyć test bo na takim etapie to lekarz raczej nie potwierdzi ciąży.
 
Wiem wiem... Spoko! Ja wogole miałam in vitro wiec test do kliniki mam 30/11. A usg 5 tyg po transferze czyli ok 16/12 zostało mi tylko czekać :)
 
reklama
Cześć Krynia! Ja zrobiłam dziś drugi test - rownież blada kreska. Boli mnie troche brzuch tzn jajniki taki tępy bol i ciągnie po udach do kolan... Nie wiem czy to ok. Macica tez zaczęła tak dziwnie Bolec wiec poleciałam po no spe i narazie jest ok. Mam stracha bo dziś powinnam dostać @ :( Eh mam nadzieje ze wkoncu spełnia sie nasze marzenia i żadna @ nie przylezie....
 
Do góry