reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Kropka a jest w Pruszczu diabetolog dobry dla ciężarnych? jak narazie tyle wydaliśmy na badania i leki, że kolejne 60zł to masakra :(
Ja dziś znów spadek formy a młoda na 8 do szkoły...i znów mdłości i nic nie mogę wdusić, zchaftowałam też tabletki i musiałam brać drugi raz...ehhh ta huśtawka ;)
A wczoraj miałam mega zachciankę - lody bakaliowe zagryzane laysami paprykowymi :) hehe...już mój leciał do żabki ale zdrowy rozsądek wygrał tym razem ;)

A jakie wy macie dziwne zachcianki??
 
Dziękuję za słowa otuchy. Tak sie boje że nawet suwaczka nie zrobiłam. No nic umówiłam sie do naszego szpitala na 23.12 na wizytę. Docelowo ginekologa mam 13.01. Mój ginekolog powiedział mi że z ciążą mam się wstrzymać do stycznia... ehh nie wyszło ;)
Boje sie powiedzieć w pracy po ostatnim poronieniu i tym co tu było. W pierwszej ciąży wszystko było łatwe a teraz mam wrażenie że wszystko mam pod górkę.
Wiecie nawet bety nie robie ze stresu... ehhh
 
Cześć dziewczyny,ciężko za wami nadążyć...
Witam wszystkie nowe mamy i gratki
Mnie os wczoraj bóle w boku strasznie męczą...ale poki co krwaniena nadal brak wiec jestem dobrej myśli. Byle do jutra ... jutro usg....myślę ze jesli wszystko bedzie ok i zobaczymy serduszko to uspokoje się i powiemy rodzinie
 
anula88 u mnie ostatnia miesiaczka 4.11 :)
latika ciagnie sie ciagnie - mi to w ogole bo kolejna wizyta 29 grudnia i wtedy sie okaze :)
jutro ide na tsh

Kasia tez miałam ostatnia miesiączkę 4.11 , juz sie umówiłam na usg 23 grudnia ;) jeszcze dwa tyg muszę czekać i dopiero wtedy założą mi kartę ciąży i wybiorę gina .
Wczorajsza beta mi wyszła 3991,7 ui czyli początek 5t
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry