reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka pamietaj mialysmy razem jechac :-)
Ja u stup nie maluje chodze w balerinkach a u rak naraze przestalam malować i obcielam moje paznokcie ostatnio krucej:-( a takie ladne jak nigdy byly co do zmywacza z acetonem podobno w ciazy jest nie wskazany dlatego nie robilam hybryda ale po urodzeniu napewno zrobie :-)
 
reklama
kurcze kondycja już nie ta pod koniec ciąży, człowiek schyla się a przy tym takie odgłosy wydaje jakby miał rodzić :)

Zaraz lecimy ze starszakiem do kina bo może to ostatnie nasze wyjście we trójkę na pewien czas :)
Hybrydkę robię u sióstr :) Obie mają lampy i cały arsenał dobroci paznokciowo hybrydowych :)
 
Dzisiaj mi też strasznie nogi spuchly... Już nie wiem od czego to zależy bo jest w sumie chłodno... Ja dzisiaj ktg wiwc nie wiem jak dojadę i się doturlam...
 
Niunia no mam nadzieję że razem :D


Kurde i teraz doszło do tego wszystkiego taki pulsowanie w krzyżu. Mąż mnie wkurza na maxa i mam ochotę oddelegowac go gdzieś najlepiej w pizdziec. Zaprosił kolegę ale żeby posprzątać w mieszkaniu to po co. Mówi czysto jest. Ja mówię z wierzchu tak ale zobacz ile sierści na glebie. Wyjdą od nas w skarpetkach zimowych przecie! Po mnie talerza nie laska umyć. Zniesie ale umyje po sobie. Bo jak mały chłopiec, szlag trafia mnie dzisiaj.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka z chłopami to tak jest. Ja chciałam do moich na grila jechać to nie A już od maja się proszę cholera. Za to kawę mrożoną mi zrobił i przyniósł :p Tez ostatnio kręgosłup zaczyna mnie dziwnie boleć to też podobno oznaką zbliżającego się porodu może być ale ile w tym prawdy to nie wiem.
 
Mamakulka, Magdalena bo mężczyźni mało co rozumieją :)
Mój: no i po co szorujesz ten piekarnik? Przecież bałagan jest np na klatce schodowej. Oj jak się wkurzyłam. On to żartem powiedział, ale w odpowiedzi wręczyłam do rąk mopa, odkurzacz i wyprosiłam na klatkę schodową :) a ja mam czysty piekarnik :)

Kawy mrożonej to i ja bym się napiła :) Chyba nie przejdę obojętnie dziś obok costa cofee :)
 
Latika dobra jesteś! HA on ma czystą klatkę schodową a ty piekarnik...wilk syty i owca...A do tego super zagranie. Szkoda że jego miny nie widać :p
Ja próbuję napisać recenzję ale coś brzuch mi dokucza i rozprasza :-/
 
reklama
To i ja ponarzekam... od wczoraj mam jakiegoś dola na maksa, rycze, mam juz dość. Z jakiś tydzień temu wywaliło mi tak brzuch ze szok, hormony szaleją. Wszystko spuchło. Nie mam sie w co ubrać bo wszystko juz za małe sie zrobiło. Wczoraj był szwagier i jak mnie zobaczył w mojej sukience która wydawała mi sie ze jest ok, skomentował tylko czy ta sukienka nie jest na mnie za mała[emoji57]. No po prostu na koniec zrobiłam sie słoniem który nawet nie ma w czym wyjsć z domu w taki upał [emoji19]. Dzisiaj zrobiłam sobie rundkę dwa razy po schodach 10 piętro-parter, parter 10 pietro. Moze to przyspieszy poród, ale póki co chyba nic sie nie zapowiada, a tylko łydki zaczęły bolec [emoji6]. Moje dziecko nie chciało zrobić mamusi na urodziny prezentu i sie wczoraj urodzić [emoji6]
 
Do góry