reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mi nie dawali zastrzyków w brzuch tylko w boczki albo przedramie.
Synuś spał od 21 do 4 rano aż szok... W szpitalu też mi tak robił że pił z cycka a potem ryk i nie spokojny. Pół dnia na cycku okazało się że za mało pokarmu mam :-/
Też muszę w wątku porodówym napisać to i owo w wolnej chwili. Jeszcze śniadania nie jadłam :p dziś położna przychodzi...
 
Magdalena T. widze na zdjęciu , że macie "Szumisia" , możesz już powiedzieć jak się sprawdza? uspokaja małego? Zastanawiam się nad zakupem...

Ja mam przepisane zastrzyki przeciwzakrzepowe ( Fragmin) , wstrzykuje sobie sama w brzuch.

Mój synuś dopomina się o pierś co około 2 h, czasem częściej, bo szybko zasypia przy cycku
 
Trudno stwierdzić czy się sprawdza, ale w łóżeczku jest raczej spokojny i ładnie śpi szczególnie jak jest najedzony. Dużo osób sobie chwali te misie, więc chyba coś na rzeczy jest. Ja póki co nie narzekam a mały używa :p jak dłużej będę korzystać i się nie sprawdzi to dam znać ;-)
Ewix no to chyba bliżej niż dalej. Oby bliżej, szybko i jak najmniej boleśnie :-)
 
Przeciwzakrzepowe wstrzykuje się w brzuch ( miejsce wkłucia na linii pępka od pępka takmniej więcej szerokość dłoni), w udo, lub w ramię też można przymierzyć dwie ręce i pośrodku udo pośrodku ramię). Należy chwycić fałd skórny i wtedy podać. Teraz już nie dają zleceń na przeciwzakrzepowe często. Uważają że wystarczy tyle co się w szpitalu dostaje , ale lepiej jednak iść po recepte na te zastrzyki. Kiedyś po cc miałam od wyjścia ze szpitala zlecone jeszcze przez 14 dni. teraz się to zmieniło i nie dają.
 
Mam pytanie polozna powiedziala mi zebym brala apap na Stan zapalny mojej piersi ja w domu mialam apap extra ten mocniejszy I go bralam. Dzisiaj wyczytalam ze go Nie mozna przyjmowac przy karmieniu no I sie martwie chcialam dodzwonic sie do tej poloznej ale oczywiscie nie moge :(
 
Wydaje mi się ze nic sie nie stanie. Apap extra zawiera kofeinę. Nie wiem ja pije kawę słabą. Póki co nie obserwuję u swojego dziecka nic złego.
A paracetmoli to mi kazali nawet brac po 2 w szpitalu pomimo że karmiłam.
 
reklama
Do góry