reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kropka to daj znać jak.dzisiaj :-)

Krynia no to jeszcze czekamy.

Oj jak to wolno mija ten czas oczekiwania na wyniki co? ;-)
 
reklama
No masakra! I tak az do usg... Tylko ze ja będę je miała ok 16/12 a do Pl jedziemy 17/12.... Ostatnio 2 lata temu jak mi sie udało w cyklu naturalnym to niestety dostałam @ w dniu wyjazdu i tyle sie nacieszyłam :/
 
Hej dziewczynki :) Ja też mam nadzieję,że zostanę sierpnióweczką 2016 :) @ powinnam dostać jutro, dlatego z testem poczekam, ale staraliśmy się o maluszka w tym miesiącu :) mam nadzieję, że uda się za pierwszym razem ;) Jak narazie piersi strasznie mi się powiększyły, nabrzmiały, są bolesne i bolą mnie jajniki, takie promieniowanie po udach, mam nadzieję, że się udało :) Czy dziewczynki, którym już wyszedł pozytywny teścik też mają takie objawy? Bo wiecie, cały czas się boję,że to jednak przed @, tak bardzo chciałabym tą drugą krechę... :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i oczywiście staraczki ;)
 
Witam wszystkie mamusie :) Mam nadzieję, że i ja do Was dołączę :) @ powinnam dostać jutro, w tym miesiącu staraliśmy się o maluszka,mam nadzieję,że udało się za pierwszym razem ;) Mam pytankko do Mam,które już testowały i które już wiedzą, że zafasolkowały- mam obrzmiałe, bolesne i powiększone piersi i ból jajników, taki ciągnący w dół, czy to możliwe, że się jednak udało? Jakie macie objawy? Test zrobię dopiero jutro , żeby się nie rozczarować... Pozdrawiam :)
 
reklama
Hej, mam nadzieję,że i ja do Was dołączę :) Jutro powinnam dostać @, w tym miesiącu staraliśmy się z mężem o maluszka, mam nadzieję,że udało się za pierwszym razem :) Ale test zrobię dopiero jutro,żeby się nie rozczarować... Mam pytanko do Mam,którym teściki wyszły pozytywne- mam bolesne,nabrzmiałe i powiększone piersi i bolą mnie jajniki, takie ciągnięcie promieniujące w dół, jakoś tak właśnie dziwnie się czuję (albo sobie już wkręcam eh..), czy Wy macie podobne objawy? Tak bardzo chciałabym,żeby się udało.... Pozdrawiam serdecznie i dzięki za odpowiedż
 
Do góry