reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ania mi ostatnio położna powiedziała, ze nie ma różnicy między 1, a 2 i ze spokojnie zostać przy 1 bo 2 są droższe. Mówiła odnośnie Nan ale myśle, ze w większości tak samo. Najlepiej właśnie porównać sobie skład w sklepie[emoji41]
 
reklama
No nam teraz w Poradni Wcześniaków powiedziała pediatra, że jeśli nie uda się przejść z 1 AR na 2 to spokojnie można zostać przy 1AR (tyle że jest dużo droższe, wiec wolałabym przejść na 2).
 
U nas 2 tańsze i są promocje

atdctrd8ammce1aq.png
 
W biedronce jest promocja no bebilon. 1 od 2 różnią się ilością witamin i minerałów, ale nie wszystkich. W 2 jest ich troszkę więcej.
 
Ja kupowałam Bebilon 1 - 1200g (2x po 600g) najtaniej jest w internetowej aptece niecałe 52pln,
ostatnio też patrzę w Biedrze ooo dobra cena ale potem się zagłębiam a tam 1000g (2x 500g) w kartonie ;)
teraz kupiłam w DOZ bo po niecałe 55pln ale mam aptekę na mojej ulicy więc odbiór w aptece
i odchodzą koszty przesyłki .
 
reklama
Do góry