reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ale u nas wysyp dzieci :-). Właśnie się dowiedzieliśmy ze męża siostra w ciąży. Moja w kwietniu rodzi. Najmłodsza siostra stara się o drugie. Tak co pół roku dziecko w rodzinie. A i jeszcze kuzynka urodzila w lipcu.Szkoda ze wszystkie nie w tym samym czasie. Normalnie moglbysmy rodzinne forum otworzyć ;-)


Agnes u mnie w rodzinie wysyp dzieci był w 2009 roku;) mam 3siostry i brata i wszyscy mieliśmy dzieci... pierwsze w lutym, mój w marcu, potem kwiecień, sierpień i wrzesień, i w styczniu 2010 męża siostra;) tak ze bylo ciekawie jak się spotykaliśmy na imprezach rodzinnych. I w sumie cały czas można porownywac, a dzieciaki w tym samym wieku to też mają dobry kontakt;)

Dziewczyny które karmią piersią Maluchy które mają zęby... poczulyscie już kiełki na sobie?;) mój po ponad dwóch tygodniach w ciągu dwóch dni już zdążył mnie cepnac kilka razy jak się przy jedzeniu denerwowal;(
 
reklama
Dziewczyny ja nie ogarniam tego snapa. To jest ta żółta aplikacja z białym duszkiem?

Czy jak dostałam od was zaproszenia, to nie powinnam mieć jakiegoś powiadomienia?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, to to. Zaproszenia sa tylko musisz wejsc w odpowiednie miejsce, chyba w te 3 kolka i tam powinny byc choc dla mnie ten snap tez jest malo intuicyjny. Moze dziewczyny, ktore bardziej ogarniaja pomoga :)

U nas tez Maja wyszla za pierwszym razem. W listopadzie pierwszy raz zapisalam ostatnia date miesiaczki i akurat sie przydala, bo nigdy wczesniej nie kontrolowalam cykli.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Dziewczyny ja nie ogarniam tego snapa. To jest ta żółta aplikacja z białym duszkiem?

Czy jak dostałam od was zaproszenia, to nie powinnam mieć jakiegoś powiadomienia?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Effa w lewym górnym rogu jak wciśniesz tego duszka to powinnaś mieć "dodali mnie" itp i jak w to wejdziesz to tam są powiadomienia i wtedy Ty też możesz dodac
 
Gosia moja potrafiła dziaslami mnie scisnac mocno podczas karmienia i wcale zęby nie były potrzebne żeby bolało;) a teraz kiełek się przebił, więc mam nadzieję, że będzie miała trochę litości.
 
gosia mnie notorycznie gryzie z calej sily mowie nie wolno i zabieram zaraz oddaje, chyba czai bo w wannie jak sie myjemy z uporem maniaka szczypie mnie po sutkach mowie tym samym tonem nie wolno i rozluznia raczke
 
Na pewno czai, bo moja też zawsze patrzy taka zdziwiona czy się uśmiechnę czy nie, ale jak widzi moją poważną minę to przestaje:)
 
Mojemu też tłumacze że ma nie gryzc bo więcej nie dostanie;) ale nic sobie z tego nie robi narazie;) i On gryzl zanim dobrze zaczął ssac albo na koniec karmienia jak przysypial i sobie poprostu zacisnąl zabki;) a jak mówię Ała jak mnie szczypie albo ciągnie za wlosy to sie jeszcze smieje;)
 
Dawno mnie tu nie było, chociaż staram się was czytać na bieżąco. Niestety przy dwójce maluchów jakoś ciężko znaleźć chwilę na napisanie czegoś,a i tak jakoś ciężko mi się wbić w temat.

To może napiszę co tam u nas...
Dietę już rozszerzyliśmy jemy warzywka, mięsko, owoce, kaszke manne,jaglanke. Próbowaliśmy też jogurtu, dziś zjemy pierwszy raz ryz w zupce. Jakoś nawet mam to idzie.
Ze spaniem w nocy roznie jest. Mamy jednego zabka.
Niestety że względu na obniżone napięcie mięśniowe musimy mieć rehabilitację, ale dostać się wcale nie jest tak łatwo. Czekamy na wolne terminy.

Postaramy się wpadać do was częściej.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Babina jaki super, taki roześmiany. Cudny jest [emoji4]

My byliśmy dzisiaj na szczepieniu. Pielęgniarka wbił mu igłę, wyjęła i tak czekamy kiedy zacznie płakać. A on nic, zajęty zabawką [emoji16] Na razie tylko raz mi płakał i mam nadzieję, że utrzymamy tą statystykę [emoji28]

W ogóle lekarka mówi "proszę go obrócić, bo przy mnie może płakać". A ja na nią patrzę i myślę - "o co Ci kobieto chodzi. Go takie rzeczy nie ruszają[emoji3]." Wręcz przeciwnie, jak jest nowa osoba, to tak się w nią wpatruje(bo coś nowego), że matki to w ogóle mogłoby nie być, ehhh. Nie wiem czy to jest powód do radości [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry