reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Effa moja z dnia na dzień przestała ufać obcym. Nagle patrzy z powagą na innych lub jak widzi mężczyznę ciemnego to płacz czasem. A na rehabilitacji też była niezadowolona że obca babka ją trzyma. Także narazie sie ciesz. Bo ja narzekalam że moja to by do wszystkich poszła a zmienilo jej sie kilka dni później. Przez to jak mój M wiecej pracuje to też woli jak mama usypia i sie zajmuje wiec nie wywołuj wilka z lasu [emoji23][emoji23][emoji23]

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Paper co dzieci mają z tym szczypaniem sutkow, cholera Igi zawsze mnie szczypie jak nie mam stanika. W ogóle mnie bije haha mąż mówi, że on nie kuma i za surowo mówię do niego ale ja jestem po prostu stanowcza.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Moja też szczypie drapie. Szczególnie jak jest w nosidle.
A tate jak ostatnio podrapała to miał szrame na buzi przez pare dni[emoji23][emoji23]

wniddf9hpcb059dp.png
 
Polcia nie pomyśleli, że to Ty taka drapieżna?;)
Moja przy karmieniu ściska mnie za rękę, szyję boli a zwłaszcza jak paznokcie ma już do obciecia.
Na obcych różnie reaguje do niektórych się śmieje, a do innych płacze. Jest tylko jedna ciotka, która zawsze jak wejdzie do nas to ona okropnie placze, nie lubi jej a ja się wcale nie dziwię;)
 
Agnes u mnie w rodzinie wysyp dzieci był w 2009 roku;) mam 3siostry i brata i wszyscy mieliśmy dzieci... pierwsze w lutym, mój w marcu, potem kwiecień, sierpień i wrzesień, i w styczniu 2010 męża siostra;) tak ze bylo ciekawie jak się spotykaliśmy na imprezach rodzinnych. I w sumie cały czas można porownywac, a dzieciaki w tym samym wieku to też mają dobry kontakt;)

Dziewczyny które karmią piersią Maluchy które mają zęby... poczulyscie już kiełki na sobie?;) mój po ponad dwóch tygodniach w ciągu dwóch dni już zdążył mnie cepnac kilka razy jak się przy jedzeniu denerwowal;(
Fajnie jak są prawie o tym samym czasie urodzone☺.
Mój Juz Mnie Kilka razy ugryzl. A jak się śmieje jak mowie ojojoj nie wolno
 
Mój Igi ostatnio płakał jak teściowa zobaczył :D tak to wszyscy mogą go na ręce brać
Szczególnie nasi kumple są uwielbiani [emoji5]

atdctrd8ammce1aq.png
 
Jakie sliczne dwa zebulki :)

Niechciejcie wiedzieć co ja muszę się napajacowac przed nim żeby się usmiechal do zdjecia

Mati już rozpoznaje znajome twarze. Chociaż czasem nawet jak tatuś wróci po całym dniu z pracy to robi podkowke ale zaraz jakby zajarzyl ze to tatuś i się usmiecha

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry