reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Chyba spróbuję jutro ugotowac też... i zobaczymy czy mojemu posmakuje czy sama będę musiała zjesc;)) tak na marginesie dawalyscie dzieciom banana już? I z takiego normalnego papke czy ze słoika? Bo dla mnie jakiś dziwny smak mają te że słoiczka
 
reklama
ja czytalam ze banan blizej 12 niz 6mc wiec sie wstrzymam w ogole z owocami nie szaleje na razie kawalek suszonego jablka dostala do ciumkania [emoji16]
 
A ja jak widzę że na słoiczkach itp jest napisane od 4mca to ufam naiwnie że Oni się na tym znają i ze można... ze ja zaczelam wcześniej to w sumie nie dawałam jeszcze takich rzeczy ktore sa od 6-go. Oprócz kaszki. Coś w tym pewnie jest bo truskawek też się nie powinno dawać chyba do roku a kaszki truskawkowe są od 6mca i chyba widzialam też w różnych mieszankach owocow
 
Ja kupiłam płatki jaglane i miksujemy z jabłkiem. Smakują mu.

Banana też dawałam i nic mu się nie działo. Generalnie to dawałam mu wszystkie warzywa i owoce jakie są teraz dostępne. Trochę mnie denerwuje ta pora roku, bo dużo tego nie ma. I weź tu rozszerzaj dietę na 4 warzywach: marchewce, brokule, ziemniaku i pietruszce ehhh. Chyba dynie kupie w słoiczku, trudno się mówi.

W przyszłym tyg wprowadze gluten. I mam nadzieję, że będzie ok.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak mi sie skonczy ta kaszka jaglana to tez wyprobuje zwykle platki bo mam :) a od czego najlepiej gluten zaczynac? Od mannej?

n59y6iye227k1jnm.png
 
Jajko chyba od 8 mca, ale to gotowane. Jajecznice to nie wiem.
Dziewczyny czy przy wprowadzaniu warzyw dawalyscie raz czy 2 razy dziennie to samo warzywo po kilka łyżek?
 
reklama
Do góry