reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U nas to samo marudna okropnie wszędzie zle, tylko ręce w grę wchodziły, ale ile można. Spała dwa razy po 30 min, dopiero teraz poszła spać i mam nadzieję, że już pospi. Znając ja to przebudzi się ok 23 a potem co 2h do rana będą pobudki. No ja zganiam na drugiego ząbka;)
Effa ja nigdy tak na parze nie gotowałam, więc pojęcia nie mam:)
 
reklama
Dziewczyny, ile czasu szly Waszym maluchom zabki odkad zauwazylyscie ze dziasla sa rozpulchnione?

Ja dzis zauwazylam ze te dziasla sa takie jakby szerokie i wydaje mi sie ze cos z zebami jest na rzeczy bo od 2 dni Maja bardzo ciezko usypia na noc i troche poplakuje. W nocy tez pojekuje choc nie budzi sie, wstaje tylko raz na chwile na cyca ale widac ze sen niespokojny. Cyca tez nie bardzo chce w dzien i zabawki w buzi zaciska mocno, wyciaga reke i puszcza w ostatniej chwili. To samo z piersia!

n59y6iye227k1jnm.png
 
A moje dziecko sie rozszalalo... marudny też był cały czas ale z drzemkami to mnie dziś rozbroil. Jedna standardowa po 9 pół godzinki a potem 2godz od 12 30 do 14.30 i teraz spi juz ponad 2,5godz, usnal po 17... boję się nocy
 
Dordaw nie pomogę bo ja wogole dziąseł zaczerwienionych czy rozpulchnionych nie widzialam... czekam teraz na kolejne bo gryzie też wszystko niemożliwie i z taką złością jakby;)
 
Gosia szykuj dużo kawy, a może zrobi niespodziankę zje i prześpi do rana:)
Dordaw u nas szły od września, a od paru tyg były takie rozpulchnione, ale u każdego dziecka inaczej.
 
Moja tez gryzie tak wszystko i sie przy tym wkurza. Rękę już całą potrafi sobie do buzi włożyć oby to zęby bo jak tak sobie daje popalić to tylko sie zastrzelić [emoji14]

wniddf9hpcb059dp.png
 
Polcia moj z tym spaniem teraz to tez jedna wielka porazka. To juz 3 miesiace temu spal lepiej.
U nas dziasla rozpulchnione od miesiaca, zab niby tuz tuz a jeszcze sie nie przebil

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Ojej od miesiaca to masakra! Myslalam ze napiszecie ze rozpulchnione dziasla to max kilka dni i zab jest eeehhh :) no coz, zobaczymy jak to bedzie u nas, ale w takim wypadku nastawiam sie bojowo na dluzszy okres z marudzeniem.

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
Moj ma rozpulchnione dziasla juz od jakiegos czasu ale normalnie sie zachowywal. Wiadomo wszystko ladowalo w buzi ale nie byl marudny. Dopiero dzien przed tym jak mu wyszly dwa dolne zabki nie mial apetytu, marudzil a kupki byly rzadkie. Wtedy myslalam, ze moze cos z jedzenia mu nie podpasowało, ale na drugi dzien zauwazylam zabki, ktore sie przebiły :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Do góry