reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja daję herbatkę z hippa w torebkach do zaparzania owocowa bo wodę też mi nie chce pić, tylko ostatnio nie mogę jej nigdzie dostać i zamawiałam z neta
 
@AgnesAgnes poniżej link do sklepu sprzedawcy bo już tej aukcji nie ma co ja stricte kupowałam te tenisówki, ale przejrzyj jego ogłoszenia :
Link do: baby and girl Store - Detaliczny sklep online, Najczęściej sprzedawany pierwsze buty dla dzieci,pierwsze buty dla dzieci,baby shoes i więcej Aliexpress.com | Alibaba Grupa
ogólnie na Ali dużo jest sprzedawców co mają w sprzedaży te buciki, trzeba tylko wejść w "opinie"
tam ludzie zdjęcia real wstawiają po otrzymaniu przesyłki i wtedy się widzi czy ok czy nie :)
 
Moj pije rumianek. Ale nie sa to jakies wielkie ilosci. Nic innego za bardzo nie chce. A do rumianku od dawna przyzwyczajony bo mial z brzuszkiem problemy i lekarz kazal podawac. Nie probowalam sokow jeszcze

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Moja pije wodę, kiedyś piła zwykły rumianek też. Niedawno kupiłam jakąś herbatkę żeby też miała z anyżem chyba Humany bo innych nie było w sklepie ;) i wypiła raz, a herbatkę mi zalała woda i całe opakowanie wywalić musiałam. Więc teraz tylko woda. Dosyć ja pije.
 
Jejku moje dziecko jest niemozliwe ostatnio. Trzeba go ciagle albo nosic albo siedziec z nim i zabawiac. Malo jest momentow zeby sam polezal i sie pobawil :/ wasze dzieci sie bawia same na matach? Moj polezy pare minut i sie wscieka zaraz. Masakra jakas


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
reklama
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. W końcu wszystko u nas wróciło do normy.
Moja jakoś coraz dłużej potrafi zająć się sobą lub jakąś zabawką. W kojcu tak szybko się przemieszcza, że trudno za nią nadążyć.
Mam pytanie. Dawalyscie juz maluszkom jakieś deserki z jugurtem lub twarożkiem?
 
Do góry