reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
U nas takze Malwina najlepiej lubi do zabawy to co zabawka nie jest. W ruch ida plastikowe miski i łyżki, uwielbia klucze z torebki mi wyciagac i chodzi z nimi po domu. Aaaa no i właśnie od kilki dni chodzi a jutro roczek! Ale to minelo szybko.
A jeszcze z zabawek to lubi samochod taki duzy z raczka u gory, pcha go i przenosi. Plus sorter z drewnianymi klockami i garnuszek na klocuszek.
Tort Mikolaja piekny!
 
Opytmistka gratulacje ja nadal czekam śmiga za jedną reke ze hoho a sama sie boi pare razy udało sie że przeszła od mojej siostry do mnie po 2,3kroczki ale sama sie nie umie odważyć. My roczek robimy pojutrze wiec zobaczymy jak będzie: ) Effa tort super, moja tez ogolnie lubi wszelkie samochody tylko brum brum ciągle by chciała nawet wsiada na nocnik i chce brum brum robic hehe nasza Wiki dostala juz od nas pieska co chodzi i szczeka ale na początku podeszla z dystansem. Bo to jednak hałas. Na urodziny od wiekszosci wiem@że dostanie kase wiec mama poszalała wczesniej i kupiła wózeczek nową spacerówke

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny błagam o pomoc. Poleccie mi jakieś sklepy online z ubrankami dla chłopców, ale żeby były na wesele. Szukam granatowe muszki i szelek. Najlepiej komplet. I nic nie mogę znaleźć [emoji17][emoji24]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do mam, ktore maja dwojke lub wiecej dzieci. Czy jest bardzo ciezko? Wiem, ze to moze glupie pytanie a odpowiedz jest oczywista ale zaczynamy sie zastanawiac nad drugim dzieckiem. Ja i tak siedze teraz w domu bo nie dostalismy sie do zlobka wiec akurat bym to wykorzystala. Poza tym sama jestem jedynaczka wiec wiem jak to jest. Ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie latac za dwulatkiem i miec kolejne malenstwo :) eh ciezki temat. Chyba szukam jakichś argumentow zeby sie przekonac tak naprawde hehe :) dajcie znac dziewczyny tak szczerze


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Diana - da się wytrzymać, zależy jeszcze jakie dzieci ci się trafią, chociaż tego oczywiście nie przewidzisz ;)
Ja miałam pierwszą dwójkę z różnicą rok i 10mcy a teraz będzie rok i 7 mcy, bo jestem w 12 tc ;) do odważnych świat należy [emoji1] [emoji1]
Za to potem jest super bo dzieci mają wspólne tematy, razem dorastają, mają z kim się bawić, nie ciągną ciągle rodzica do zabawy, naprawdę rewelacja.
Nie czekaj, nie obawiaj się tylko do roboty ;)
 
Do góry