reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja mam roznice dwa lata i 8 miesiecy.I nie jest jakos okropnie ciezko.Moze bedzie gorzej gdy wroce do pracy bo wracam w pazdzierniku.Na plus jest oczywiscie to ze dzieci sie beda razem bawic.Moi juz teraz potrafia a ja w spokoju robie obiad.Dominika gratulacje kolejnej ciazy.Ale Ci super.
 
reklama
Dominika gratuluje
Jesli chodzi o kolejna ciaze majac juz dziecko to wiadomo, ze poczatki zawsze sa trudne. U mnie roznica wieku jest duza bo syn mial 5 lat jak na świat przyszla Malwina. Niby syn juz spory, ale mocno byl zazdrosny. Jednak mimo wszystko chyba z mniejszym dzieckiem musi byc trudniej bo wymaga ono wiecej opieki. Mi sie wydaje, ze fajna roznica to jakies 2 lata. Ale jesli mysli sie o drugim dziecku to nie ma na co czekac, szczególnie jeśli i tak do pracy sie czasowo nie wraca
 
Ale tu cisza.A ja mam pytanie o Wasze powroty do pracy?Wrocil juz ktos?Jak sie sierpniowy dzieciak odnalazl w sytuacji?Nadal byl na piersi ktorys?Mnie to czeka niestety niedlugo.I pelna jestem obaw.Chociaz to moje drugie dziecko.
 
Ja wróciłam z początkiem września.Pracuję na razie tylko 2 dni w tygodniu, od listopada będzie więcej . Mały jest z opiekunką. Jako że to strasznie mamusiowy chłopczyk to rozstania są trudne, ale to tylko pierwsze chwile, a później jest spoko. Na początku opiekunka przychodziła do nas, żeby mały czuł się pewniej na swoim gruncie. Nadal go karmię, ssie do zasypiania wieczorem, no i niestety jescze budzi się w nocy :/, ale w dzień się nie upomina.
Mnie to czeka niestety niedlugo.I pelna jestem obaw.Chociaz to moje drugie dziecko.
A ty wracasz na cały etat?
 
Mnie wyrzucili jak skończył się okres ochronny, staram się o dofinansowanie i będę otwierać własną działalność gospodarczą :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wracam od listopada na 9/10 etatu. A od 9 pazdziernika zaczynamy adaptacje w zlobku. Moja jest jeszcze na piersi, jakos ciezko mi podjac decyzje o zakonczeniu. Zlobek wymusi koniecznosc zakonczenia dziennych karmien, a wieczorne i nocne chce na chwile obecna kontynuowac. Tez sie chetnie dowiem jak Wam ida powroty do pracy :)
 
Ja wracam na caly etat ale godzine mniej bede pracowac ze wzgledu na karmienie.Mlody bedzie z babcia lub dziadkami.Starsza chodzi od wrzesnia do przedszkola ale ciezko jej idzie adaptacja.Placze codziennie ze nie chce chodzic do przedszkola i nie chce lezakowac a teraz tydzien nie chodzi bo jest przeziebiona.Starsza gdy miala rok to tez poszlam do pracy ale wtedy maz pracowal na zmiany i bylam spokojniejsza.Starsza karmilam wtedy przed praca i po pracy i tak do skonczenia przez nia 2 lat i 3 miesiecy.
 
Moj Franio jeszcze nie chodzi. Jest z 29.08. Ale nie martwie sie. Swietnie sobie radzi fizycznie i na pewno zacznie :)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry