reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Bo myślałam ze tylko mój taki leniuszek. Chodzi tylko przy meblach, badz za ręce...samodzielnie jeszcze nie

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Babina nie martw sie. Moj tez jeszcze nie chodzi. Wstaje trzymajac sie czegos i chodzi przy meblach.

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adaś też jeszcze z ogólnie tych nie chodzących choć już coś drgnęło w tej kwestii ale jeszcze nie łapie tej równowagi na długo ;) przejdzie kilka kroków i bęc na pupkę :D
 
Igi też zaczął tak dość dużo chodzić. Postęp w ciągu kilku dni dosłownie. Myślałam, że dłużej to będzie trwało.

No i ma zęba w końcu
[emoji123]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka a dopiero co pisałaś że jeszcze nie chodzi. W takim razie gratulacje.
Gratulacje też na zabka. Ja to nawet nie wiem ile Mateusz ma już zębów.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj maly tez juz biega. Zaczal chodzic w polowie sierpnia okolo dwoch tygodni przed pierwszymi urodzinami. Zebow tez juz ma duzo. Wylaza mu nastepne. I tez malo mowi. Tylko baba i od wczoraj mu sie zdarza powiedziec mama. Jest ciekawski bardzo i rozbija sie caly czas. Kilka dni temu przewrocil na siebie szafke na buty:( byla nowa i jeszcze nie zdazylismy jej przymocowac do sciany. Ale na szczescie skonczylo sie tylko na siniaku. To byla doslownie sekunda jak ja pociagnal. Straszny widok :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mój młody też przy meblach chodzi , a do samodzielnego chodzenia droga daleka. Ale starsza zaczęła chodzić w 18 miesiącu więc się spodziewam że i tu będzie podobnie.Tyle że starsza bardzo dużo mówiła a Maksiu mama, baba jedynie.Zęby już mamy trzy i trzeci się nie może wyrznąć górna jedynka.
A tak dwa tygodnie ponad już pracuję. Maksio zadowolony , ja odpoczywam w pracy od dzieci, tylko czasu mniej na zakupy, gotowanie,sprzątanie.A starsza nadal się nie zaadaptowała w przedszkolu i niestety codziennie płacze gdy ją zostawiam.
 
Mój to chyba szybciej się nauczy mówić niż chodzić,hehe.
Mówi mama,tata,baba, czasem mu wyjdzie dziadzia, nie, auto, lampa, bam,be, pa, no i czasem wyjdzie mu swiatlo jak zapalam lampe
 
reklama
Dziewczyny jak tam u was z jedzeniem? Moj maly od jakiegos czasu w ogole nie chce jesc obiadow:/ sa dni, ze zje ale sporadycznie. Je tylko mleko, owoce, czasem kanapke ale tez zazwyczaj wypluwa chleb. Lubi tez jogurty, serki ale to za malo. Juz sily nie mam do tego. Mam nadzieje, ze mu przejdzie bo strasznie mnie to frustruje :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry