reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Katika wierze Ci. Chociaz tyle mnie cieszy, ze to podjada. Ostatnio mu posmakowaly plasterki serka topionego. Wyrzuca chleb i zjada sam serek. Zycze cierpliwosci sobie i wszystkim mamom niejadkow :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Współczuję dziewczyny. To jest straszne jak się coś specjalnie ugotuje, a mały nic nie zje [emoji58] Nic mnie bardziej z równowagi nie wyprowadza, jak coś takiego.

Mi Mikołaj zaczął odmawiać jedzenia zup. W końcu sobie darowałam, przestałam gotowac specjalnie dla niego i zaczęłam dawać te co my jemy. I te zjadał bez problemu. Ehhh. Widocznie był już gotowy.l

Byłam u dietetyczki, to powiedziała, żeby już mu dawać i kapuściana i żurek. Teraz jńgìýś

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mikołaj na razie nie lubi tylko papryki. Resztę zjada. Więc u nas i tak jest dobrze. Nie wiem co bym na waszym miejscu zrobiła. Pewnie bym zwariowała [emoji17] Niby się mówi żeby zaufać dziecku, że ono wie czego potrzebuje, ale wiem że to jest trudne [emoji17]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak że spaniem maluchów?

Mój to śpi od 21 do 8:30. I w dzień ma dwie drzemki. Łącznie po 2-3h. Czyli wychodzi, że śpi około 14h dziennie. Zastanawiam się czy to jest normalne, że tak dużo.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj spi od 20 do max 7. Zazwyczaj do 6. Oczywiście w tym min. 2 pobudki. I w dzień jedna drzemka trwająca zazwyczaj 2 h. Nie jest lekko... ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
[emoji16] Ja pamiętam jak przyszła do mnie siostra i mówi, że jak skończę kp, to mały zacznie przesypiać noce. Wyśmiałam ją wtedy i powiedziałam, że to niemożliwe, żeby dziecko noce przesypiało [emoji23]

Ale okazało się ze miała rację. Zazwyczaj przesypia. A karmię go jeszcze dwa razy na dobę - ok 6:00 i 18:00.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj kladzie sie spac kolo 22 a nawet 23 hehe ale spi do 8.30-9. Ostatnio nawet spal do 9.30. Budzi sie w nocy raz na mleko, zje i od razu zasypia. W ciagu dnia ma dwie lub jedna drzemka. Takze ze spaniem jest spoko u nas. A co do jedzenia jeszcze to ja tez mu daje nasze jedzenie ale to nie pomaga.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry