reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mikołaj jest spokojny, można go samego zostawić w pokoju i nic nie ucierpi. Więc pewnie dlatego łatwiej było podjąć decyzję o drugim.

Ale jakby miał taki charakter jak syn mojej siostry - bardzo mocno energiczne dziecko[emoji16], to nie wiem czy byśmy się zdecydowali. On taka plastikową boazerię poodrywał [emoji23] Normalnie totalny harmagedon. Nie da się go zostawić samego, bo później strach wejść do pokoju [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój syn był do roku spokojny, dziecka nie było. Teraz właśnie armagedon. Wszędzie go pełno i non stop nadaje po swojemu :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaa no to można męża trochę zrozumieć [emoji4]
Mój szef mówił, że jak dziecko jest małe i spokojne, to jako nastolatek będzie wredne. I na odwrót [emoji6] Także każdą z nas czeka w życiu taki harmagedon. [emoji2]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój pierwszy syn też był taki spokojny, można go było zostawić samego i nic nie narobił. Teraz nadrabia. Wszedzie go pełno, chodzić nie potrafi tylko wszystko w biegu.
Zdecydowaliśmy się na drugie, bo mała różnica wieku bo będą się razem bawić.
Narazie jest zupełnie odwrotnie, starszy nie pozwala się Mateuszowi bawić swoimi zabawkami, Mateusz w odwecie leci z pięściami na niego. Masakra. Może są Jeszcze za mali żeby się razem bawić.
No i widzę że Mateusz jest mocno wycofany w pewnych kwestiach, chodzić jeszcze nie chodzi tylko za rękę, chyba się boi bo od razu Mikołaj jest przy nim i go popycha.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effa gratulacje :) Kolejna sierpnióweczka w dwupaku :p
Mój synuś jest taki żywiołowy :) Żywe srebro po prostu, dzięki niemu będziemy musieli robić remont niedługo :) Uwielbia demontować listwy przypodłogowe, odkręcać termostaty w kaloryferach, mazać tłustymi rekami po ścianach, nałogowo włacza piekarnik, rozkręca pokrywki do garnków, zapycha sedes :) Łobuz z niego niesamowity, córka przez 3, 5 roku nie zrobiła tyle zniszczeń co on przez kilka miesięcy :)
 
Effa - gratulacje :) na kiedy masz termin?

Z tym okresem i kp różnie bywa.. ja dostałam jakoś 5 m-cy po porodzie chociaż kp wyłącznie,bez dokarmiania mam ani rozszerzania diety, ale wydaje mi się niemal na100% że pierwsze kilka cykli było bezowulacyjnych.

Asiunia - to niezłego masz ancymonka ;) mój też broi, ale chyba nie aż tak.
Stłukł już kilka słoików, szafkami trzaska, muszę pomyśleć o zabezpieczeniach ;)
Ale u nas łazienka ciągle zamknięta, bo też uwielbia opróżniać szafki z kosmetyków czy dobierać się do proszku... piekarnik wysoko i raczej to co nie może jest z dala lub w jakiś sposób zabezpieczone, poza tymi szafkami kuchennymi.
 
Dominika a jak się czujesz? Który to już Tc?


Mój Ignacy też straszny lobuz. Wszędzie go pełno. I ma aż 4 żeby haha dorobił się nareszcie

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka- mój ma już 6 zębów!! 2 niedawno wyszły ;)
Dobrze się czuję, już 24tydz. Tylko wszystko w strasznym biegu i ostatnio nie ma kiedy odpocząć, jeszcze remont do tego..

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effa gratulacje :) Kolejna sierpnióweczka w dwupaku [emoji14]
Mój synuś jest taki żywiołowy :) Żywe srebro po prostu, dzięki niemu będziemy musieli robić remont niedługo :) Uwielbia demontować listwy przypodłogowe, odkręcać termostaty w kaloryferach, mazać tłustymi rekami po ścianach, nałogowo włacza piekarnik, rozkręca pokrywki do garnków, zapycha sedes :) Łobuz z niego niesamowity, córka przez 3, 5 roku nie zrobiła tyle zniszczeń co on przez kilka miesięcy :)
Sama radość [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Effa - gratulacje :) na kiedy masz termin?

Z tym okresem i kp różnie bywa.. ja dostałam jakoś 5 m-cy po porodzie chociaż kp wyłącznie,bez dokarmiania mam ani rozszerzania diety, ale wydaje mi się niemal na100% że pierwsze kilka cykli było bezowulacyjnych.

Asiunia - to niezłego masz ancymonka ;) mój też broi, ale chyba nie aż tak.
Stłukł już kilka słoików, szafkami trzaska, muszę pomyśleć o zabezpieczeniach ;)
Ale u nas łazienka ciągle zamknięta, bo też uwielbia opróżniać szafki z kosmetyków czy dobierać się do proszku... piekarnik wysoko i raczej to co nie może jest z dala lub w jakiś sposób zabezpieczone, poza tymi szafkami kuchennymi.
Termin mam na 19.06.

Mój syn ma raczej wszędzie dostęp [emoji23] Ale wiem , że on sobie obejrzy i porzuci. Zaczynamy mu już mówić, żeby schował to co wyjął. Nie zawsze się posłucha, ale czasami się słucha. Więc jakiś sukces jest. A jak ostatnio wysypał ryż, to sam rzucił się do zbierania.[emoji28] Mam chyba zdj.

1512816793-6d2445988528b4f3-aaaaaa.jpeg


Kopciuszek [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry