reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Hej ja sie pochwale ze tak jak czytalam, szefowa musiala mnie przyjac spowrotem ze wzgledu na to ze nie wiedzialam ze jestem w ciazy gdy skladalam wypowiedzenie [emoji38]
 
Mika to dobrze :) a jak się czujesz?

Diana ja parasolki nie używam bo mam lekką spacerówke, waży siedem kg. Ale podobno z parasolek mamas&papas są fajne.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam spacerówkę Valco Snap Baby Trend i jest super mega [emoji4]

Teraz chyba kupimy do niej gondolę, a Mikołajowi taką dostawkę na kółkach z siedzeniem i do tego parasolkę.

Właśnie któraś kupowała parasolkę? Macie jakieś swoje typy?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie, mam pytanie do Was, bo widzę, że poruszacie akurat temat, którym jestem akurat bardzo zainteresowana. Otóż my kupowaliśmy Adamex Barletta 3w1 i niestety Tośka nam już ze spacerówki wyrosła i musimy na już ją zmienić. Mieliśmy już upatrzoną spacerówkę (Jolie Litterax 4 Air), jest ona do 15 kg, nasza dziewucha masz już 12 kg i zastanawiam się czy nie kupić już od razu parasolki. Właśnie nie wiem jak taka kwestia ta wygląda. Jak taka parasolka radziłaby sobie zimą? Ile mi powinna posłużyć? Boję się, że za szybko mi wyrośnie z niej.
 
Ja nie pomogę, bo sama będę dopiero się rozglądać za parasolka. Ale raczej Mikołaja przewożę w spacerówce do cieplejszych dni. Parasolka wydaje mi się zimna, ale zaznaczam, że jeszcze nic nie szukałam wiec może to tylko takie moje gdybanie.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ogladalam wczoraj parasolki i wiekszosc ma bardzo waskie siedziska. Jeden wozek mi wpadl w oko ale sklada sie na pol czyli to nie parasolka. Ale to mi nie przeszkadza. Wlasnie tez sie zastanawiam jak to jest z tymi kilogramami. Musze dopytac w sklepie bo jak mi wyrosnie szybko albo wozek sie zlamie pod jego ciezarem (slyszalam o takich przypadkach) to troche słabo by bylo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry