reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ale tutaj cisza. Mama Kulka jak Twój synek z zębami? Bo Maksiu nadal ma tylko 4 : dwa na dole i dwa na górze. Co do szczepień to my opóźnieni bardzo. Gruźlicę w ogóle, a latem tylko jedną dawkę tych łączonych kilku dostał bo potem już tylko młody był albo chory albo po chorobie. Teraz np po ospie mamy odczekać 6 tygodni zanim się będziemy szczepić. Poza tym straszny łobuz się zrobił z synka. Bije 4 letnią siostrę, rzuca jedzeniem, wyłącza kurki od kuchenki,włącza piekarnik,zmienia pralce temperaturę.Długo by wymieniać.My już od jesieni jeździmy w parasolce Maclaren Quest. Fajna jest chociaż ją mamy nie nową. A tak nadal karmię Maksia piersią..
Effa dzięki za ten tekst o sterydach. Nie miałam pojęcia że są tak szkodliwe. U nas w przychodni tylko by przepisywali bactrim, antybiotyki i sterydy. Strasznie trzeba uważać co się podaje dzieciom.
A tak polecam konto w banku Millenium. Mało kto wie ale przez rok do tego konta jest gratis ubezpieczenie assistance. A to znaczy że można np. 7 razy wezwać do domu pediatrę do dziecka. Ja już z tego raz korzystałam więc sprawdzone.
 
O matko. Myślałam że parasolki to cenowa do 500 zł są. A ta za ponad 1000zl [emoji32]

Chyba nie jest dla mnie. Ale jak w ogóle zimą w parasolce jest? Np jak jest mróz, to z nim wychodzisz? Da się do tego jakiś śpiworek włożyć? Bo ja za rok będę musiała zimą Mikołaja przewozić w parasolce, bo do spacerowki kupię gondolę dla drugiego malucha. No i się martwię, że w parasolce będzie mu za zimno.

W ogóle chyba ostatecznie zdecydowałam się na imię. Bo podobały mi się trzy. I chyba będzie jednak Julek. Mąż jest trochę anty, bo znał kilku Julków i byli strasznie zarozumiali [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effa - my mamy niedrogą spacerówkę, chyba 350 kosztowała. Jeździmy nią już rok, odkąd ok 6-7 miesiąca przesiedliśmy się z gondoli.
Normalnie całą zimę jak idzie spać to do spacerówki wkładam śpiwór z owczą wełną w śród ku a czasem jeszcze okrewam dodatkowo kocem. Na pewno nie jest mu zimno.
Na krótkie przejścia, czy do sklepu na chwilę śpiwór wyjmuję. I tak ma na sobie wtedy spodnie ocieplane i ciepłą kurtkę.

Śpiwór mam też z miejscem na pasy, ale nawet ich nie przekładam bo w kombinezonie, śpiworze jest i tak wciśnięty że nie ma szans wyjść, chociaż ciasno mu też nie jest.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ja muszę kupić parasolkę. Chodzi o to żeby zajmowała jak najmniej miejsca w bagażniku. Bo my dużo jeździmy samochodem. Parasolki są chyba mniejsze po złożeniu?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effa - ale jeździcie z załadowanym bagażnikiem?
Bo ja mam tą spacerówkę taka niedużą, lekką, przednie kółka podwójne plastikowe (jak w parasolce), a tylne pojedyncze, też małe plastkowe, więc dużo miejsca ona nie zajmuje, składa się na płasko, tylko w odróżnieniu od parasolki nie składa się jeszcze na pół, bo parasolki łamią się na pół.
a materiał tego wózka też jest cienki, jak w parasolce.

nie mogę teraz znaleźć tego mojego wózka, ale wygląda dokładnie jak ten tylko mam szary, ale własnie takie kółka I 2 tacki, jedna dla dziecka, jedna dla mamy, w swojej zawsze mam jakieś rodzynki, chrupki w torebkach, te tacki bardzo się przydają:
Link do: Caretero, Monaco, wózek spacerowy, navy
 
Hmmm jak składa się na płasko, to by było ok. No i raczej w tym by mi nie zmarzł. Dzięki [emoji4] Pokażę mężowi, ale znając jego usłyszę, że jeszcze mamy czas [emoji4] Ale link sobie zachowam [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My w końcu postawiliśmy na Coletto Joggy. Przymierzyliśmy Tośkę do wielu i tylko do niej się mieściła wzrostowo.
 
reklama
Hmmm jednak te dwa wózki są dla mnie za duże. To już bardziej spacerowki niż parasolki.

No nic. Będę musiała się w końcu wybrać do jakiegoś sklepu i popatrzeć na asortyment [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry