reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Hej, jest maleństwo. Ogólnie rzecz biorąc poszłam do tej ginekolog by nie czekać do 3 kwietnia, bo jest beznadziejna, nie chciała mi dać zdjęcia usg dla męża, jak powiedziałam że by się cieszył to mówiła że to za małe by się z tego cieszyć, serce widziała zdrowe, ale nawet mi go nie puściła, bo dziecko małe, prawie się tam popłakałam. Ale jest dziecko ze zdrowym sercem, więc czekam do następnej wizyty, ale już u innego lekarza.
 

Załączniki

  • 20180320_091754.jpg
    20180320_091754.jpg
    248,6 KB · Wyświetleń: 75
suuuuuper, cieszę się! :biggrin2: a lekarz definitywnie do zmiany :crazy: i pierwsze foto do albumu jest! :-D jakoś przeliczyła termin porodu?
 
Dziewczyny jakie książki robią u waszych maluchów furorę?

U nas Pucio i ul. Czeresniowa powoli idą w odstawkę i za bardzo nie wiem co nowego kupić. Chciałabym jakaś taka życiową książkę z obrazkami, żeby mógł pokazywać paluszkiem i żeby na podstawie tego mu opowiadać co jest na obrazku.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupiłam swego czasu w biedronce za grosze książeczkę z aksjomatu poznaję świat od najmłodszych lat o tytule dzień malucha i Tosia uwielbia przeglądać. Też z serii obrazki dla maluchów (takie małe) lubi książeczkę pokazującą zabawki, cieszy się np jak chłopczyk ma misia i ona zaraz biegnie po swojego i pokazuje, że też ma. Wszelkie takie rozkładane książeczki gdzie są warzywa, owoce i przedmioty użytkowe lubi pokazywać paluszkiem jak pytam o jakieś rzeczy. Nastawiając się na przyszłość kupiłam jej obrazki dla maluchów (takie duże), szczególnie liczę że pod koniec ciąży przyda mi się "Czekamy na dzidziusia".
 
My tez mamy glownie z biedronki albo z lidla. Glownie o zwierzakach. A myslalam ze nabul. Czeresniowa jeszcze za wczesnie a Effa piszesz ze Twoj juz wyrasta. Musze w takim razie juz zakupic :) moja zaczela miec faze na puzzle. Na razie mamy takie na macie piankowej, okolo 5 elementowe i daja rade, ale pewnie niedlugo trzeba bedzie cos bardziej skomplikowanego znalezc.
Aza pisalas o dziwnych cyklach miesiaczkowych, u mnie tez dziwne sa, teraz np nie mialam wogole owulacji. Nie ma nawet jak sie starac o kolejna dzidzie ;)
 
No ja mam podejrzenie policystycznych jajników, w tamtym roku byłam u ginekologa-endrokrynologa to miałam skierowanie do szpitala. Ogólny termin to 25 luty, ale musiałam się zgłosić do 5 dnia cyklu, akurat wtedy udało mi się zajść w ciążę. Staraliśmy się tak od listopada, grudnia nie pamiętam dokładnie, no i 28 stycznia miałam już okres ostatni, więc nie zeszło tak długo.
Ja mam oprócz tych problemów inne objawy, jak wypadanie włosów (bez przerwy), no i lekarz na usg widział moje jajniki i mnie skierował do specjalisty.
 
reklama
My tez mamy glownie z biedronki albo z lidla. Glownie o zwierzakach. A myslalam ze nabul. Czeresniowa jeszcze za wczesnie a Effa piszesz ze Twoj juz wyrasta. Musze w takim razie juz zakupic :) moja zaczela miec faze na puzzle. Na razie mamy takie na macie piankowej, okolo 5 elementowe i daja rade, ale pewnie niedlugo trzeba bedzie cos bardziej skomplikowanego znalezc.
Aza pisalas o dziwnych cyklach miesiaczkowych, u mnie tez dziwne sa, teraz np nie mialam wogole owulacji. Nie ma nawet jak sie starac o kolejna dzidzie ;)
A wysłałabyś link albo zdjęcie tych puzzli?

"Dzień malucha" mam. Wiem że jest więcej książeczek, ale ciotka mi mówiła, że w innych jest mniej więcej to samo.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry