reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Sierpniówki 2016

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2016' rozpoczęty przez Ann_, 21 Listopad 2015.

1. Katika

Katika Zaangażowana w BB

Moj synek sporadyczne korzysta ze sztućców. Umie korzystać z widelca, łyzki. Chwilę je sam a potem mi oddaje sztućce żebym to ja go karmiła bo on ma inne zajęcia... samochody i te sprawy ;) a teściowa się nie przejmuj! ;)

• Literówki... Literówki... x 1
    • Lista
  2. niunia102

niunia102 Fanka BB :)

Effka gratulacje duzo zdrowka dla was i samego szczwsci

3. reklama
  4. Effa84

Effa84 Fanka BB :)

Dzięki

5. Asiunia1988

Asiunia1988 Fanka BB :)

Effa gratulacje :) Niech maluszek zdrowo rośnie :)
    My mamy rowerek biegowy kinderkraft 2way, młody nawet kilka miesięcy temu zaczynał na nim jeździć ale odwidziało mu się i teraz śmiga twistcarem :) Tylko że on jest raczej dla wysokich dzieci myślę że co najmniej 90 -95 cm.

6. Effa84

Effa84 Fanka BB :)

Dzięki

7. marlenkawww

marlenkawww Zaciekawiona BB

Hej sierpniowe Mamy. Co słychać u Waszych prawie dwulatków? Mojemu Maksiowi zęby zaczęły rosnąć na potęgę. Przez to w nocy nie śpi zbyt dobrze. A tak nadal niewiele mówi. A tak to mam pytanie jaki namiot plażowy polecacie? Ktoś coś? Jedziemy nad Bałtyk i chcę małemu zapewnić spokojne miejsce na drzemkę.

8. azamamew

azamamew Fanka BB :)

U nas zęby przystopowały, na czwórkach się skończyło. Nie wyjeżdżamy nigdzie w tym roku, bo urządzamy nasze pierwsze m, a pod koniec miesiąca wyprowadzamy się z wynajmowanego. 31 lipca drugie urodziny Tosi i nie wiem czy w ogóle będziemy je wyprawiać. Próbowałam odpieluchować ją, ale z marnym skutkiem. Wręcz nawet gdy wróciliśmy do pampersów to się zacięła z robieniem kupek. Trochę może za dużo wszystkiego na raz dla niej. Dużo zostawała z moją mamą, bo jeździliśmy oglądać meble, ja jeżdżę do innego miasta do ginekologa, dodatkowo mniej ją noszę z racji ciąży no i chyba zaczęło się coś na kształt buntu dwulatka. Wszystko jest na nie. Najgorzej, że kiedy jest sama z babcią jedną czy drugą to jest bardzo grzeczna, w momencie kiedy jesteśmy my z babcią, lub sami my to robi się niegrzeczna. Nie chce nas trzymać za rękę, do wózka nie możemy jej wsadzić, czasem jak ją zagadamy i wsadzimy to jest potem ok, a czasem horror. Do wózka sklepowego też nie da się włożyć, żeby ją włożyć do auta zachęcamy ją kotkiem, którego dostaje wyłącznie w aucie, dlatego jest ostatnio z tym mniej problemów. Zarówno w wózku jak w foteliku w aucie ściąga pasy i nie wiem co z tym robić, bo w dłuższą trasę nie mogę jej wziąć. Ogólnie rzecz biorąc, jak były początki ciąży tej, to była w niej wręcz agresja do mnie, bo kazałam jej więcej do taty chodzić. Teraz jej to przeszło i wręcz się przywiązała do taty tak samo jak do mnie, ale niestety jeden z takich wybuchów złości widziała teściowa i chciała ją wysłać do psychologa by nam pomógł ją wychować.

9. azamamew

azamamew Fanka BB :)

4 listopada o 1.34 urodziła się Michalina. Poród siłami natury trwał 2h34min tym razem bez znieczulenia.

10. reklama
  11. Dominika81

Dominika81 Moderator

Gratulacje!

12. MammyBlue

MammyBlue Fanka BB :)

Gratulacje!

Poleć forum