reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

no Papercut dziś Ci się spanie udało :D chociaż raz :p
niunia wiem że dużo czasu jeszcze, ale nie pogniewałabym się gdyby w przyszłym tygodniu się zadziało :)
 
reklama
noo wyspalam sie jest ekstra :) wszystkie chcemy juz dzieciaczki, jak mnie ten brzuch rozbolal to pierwsze co pomyslalam biorac rozkurczowe, to ze moze by nie zadzialaly i dzisiaj sobie pojade coreczke poznac :D
 
ja też jeszcze nie...
wypraiwiłam dzieci do dziadków I mam tydzień spokoju. mam nadzieję, że w tym czasie ogarnę do końca pranie, sprzątanie I zacznę przygotowywać torbę do szpitala I prać jakieś ciuszki, muszę przywieźć ze strychu od mamy.
 
Paper nie za dobrze Ci z tym spaniem ? :p
Ja myślałam, że dziś się w nocy popłaczę. Tak mnie brzuch bolał i ciągle to siku. Jakbym mogła to bym sobie sama cewnik na noc założyła :D

Mnie wczoraj takie przemyślenia dopadły, że za tydzień mała będzie z nami. Mój synek doczekać się też nie może, ale jak w praktyce to będzie wyglądało to się okaże :) mimo, że 6 latek czyli już rozumny chłopiec to jest z niego taki mamusiowy przytulak, że szok :)

Ja też bym położnej posłuchała, zna się na pewno kobita. Chyba najgorzej to mieć traumę po porodzie. Jeśli radzą cc to bym im zaufała :) Łatwo mówić nie martw się, ale serio nie martw się :D będzie dobrze ;)

Mamakulka ale dobrze, że Cię wypuścili na te 3 dni. Jakby mnie tak z miejsca zgarneli i nie puścili to denerwowałabym się, że coś tam w domu nie skończyłam a miałam skończyć :)

Po zważeniu mojej (3600) też chyba włoże większe ciuszki do walizki bo wpakowałam tylko 56. Nie wiem ile może mieć długości. Przez ostatnie tygodnie dr mówił jaka drobinka jaka drobinka a tu wcale nie takie maleństwo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewix to mozna sie wkurzyc.. mi twardnieje brzuch ale tak zwyczjnie jak zawsze nic szczegolnego..
Dominika to z jednej strony odpoczniesz od pociech a z drugiej w domu kupe roboty. Ja juz w domu mam zrobione posprzatane i wszystko przygotowane czekam az Wiki zechce wyjsc dzis zaczynam 39t :)
Mamakulka no ja tez sie zastanawiam czy nie wsadzic do torby wiekszych ubranek bo sie moge zdziwic bo porodzie te 56 niektore takie malusie[emoji14]Ja dzis odpoczywam bylam tylko obok w sklepie. Czekam na szwagierka z malusia Zosią:)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewix to mozna sie wkurzyc.. mi twardnieje brzuch ale tak zwyczjnie jak zawsze nic szczegolnego..
Dominika to z jednej strony odpoczniesz od pociech a z drugiej w domu kupe roboty. Ja juz w domu mam zrobione posprzatane i wszystko przygotowane czekam az Wiki zechce wyjsc dzis zaczynam 39t :)
Mamakulka no ja tez sie zastanawiam czy nie wsadzic do torby wiekszych ubranek bo sie moge zdziwic bo porodzie te 56 niektore takie malusie[emoji14]Ja dzis odpoczywam bylam tylko obok w sklepie. Czekam na szwagierka z malusia Zosią:)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

No dokladnie,wkurzyłam sie. No ale cóż nic nie poradzę.
 
Do góry