reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Super niespodzianka! Spisał sie narzeczony na medal. Mój mąż przygotował ścianę nad łóżeczkiem już...
 

Załączniki

  • DSC_0250-0.jpg
    DSC_0250-0.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 112
Hej dziewczyny :) czujemy Sie dobrze :) Adas po pierwszej kupce a ja przespalam Sie moze z godzinke bo caly czas Nie wierze ze jestem po I ten maly cud to nasz jest ;)
Karmimy Sie ladnie Chodz Adas to spioch trzeba go rozbudzac bo by spal caly czas :) grzeczny chlopak z niego ;)

A wloskow troszke Ma ze Nie moge uwierzyc bo Corcia Lysa byla :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koronka super ze wam tak dobrze idzie :-)

Mamakulka daj znac jak sie czujesz i co lekarze dzis powiedza no i kciuki zacisniete i czekamy na szczesliwe wiesci jutro :-) powodzenia
 
mamakulka pewnie lata korzysta z ostatnich chwil bez ignasia :D

ogladalam urodzic i nie zwariowac haha boze jak sie uplakalam jak nienormalna jakas :D
 
Mamakulka czekamy na jakieś info :)
Wczoraj cały wieczór bezbolesnie twardniał mi brzuch, w pewnym momencie zastanawiałam się czym coś się zaczyna dziać. Po pewnym czasie zaczęłam obserwować i wyszło mi ze dzieje się tak co 8-10 min, po 30-40 sekund. Wymyśliłam ze najlepiej będzie się przespać bo jak mam rodzic to przynajmniej się wyspie ;) Dzisiaj od rana to samo, tylko trochę mnie ciągnęło i delikatnie pobolewa w dole brzucha. To te przepowiadajace? Przy każdym takim stwardnieniu zalewa mnie fala gorąca. Przez parę godzin miałam spokój, Synek zaczął szaleć i znowu się zaczęło z tym ze boli mnie jak się rusza bo okropnie się rozpycha :/ nie wiem czy mówić coś mężowi żeby nie zaczął panikować :/
 
dziewczyny pomocy mam tak spuchniete nogi że aż sama nie wiem co robić. koszmar jakis. wygladam jakbym że słoniem na nogi się zamieniła. zadzwonie jutro do lekarza bo się boję zatrucia ciazowego

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My dziś byliśmy w lesie na grillu (w dozwolonym miejscu ;) ), pogoda rewelacyjna, ciepło, bez upału, odpoczęłam trochę :)
Skurcze mnie męczą już bardzo często i ledwo chodzę, bo tak mi ciężko, ale jeszcze trochę trzeba się pomęczyć.

ewix
trzymaj się kochana, jak nie wody, to może czop??? Jak mi odchodził czop to poleciało sporo po nogach i też myślałam, że to wody, a jednak nie.
Mika 100 lat!!!!!!
agata super, że jesteś już w domku, a dla narzeczonego wielkie brawa, mój też po pierwszym porodzie zrobił nam takie powitanie, a ja w ryk wtedy wpadłam :) Powodzenia we wszystkim i dalej takiego Aniołkażyczę :)
Magdalena super wyglądają te ozdoby :)
mrs_hermit to jeszcze nie porodowe, ale już bliżej niż dalej :) A dlaczego zalewa cię fala gorąca po skurczu? Może zwróć uwagę na technikę oddychania, bo to wbrew pozorom nie łatwa sztuka przy skurczach.
hellevoet połóż się, nogi ułóż na poduszce i zobacz jak będzie po odpoczynku. A jak u ciebie z ciśnieniem? Przez internet tak trudno doradzić coś :(
 
Do góry