reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Karolanka gratulacje!
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które maja dziś cc.

Ja pamiętam swoje pierwsze karmienie bolało okropnie ale zaciskałam zęby łzy leciały ale przetrwałam. Potem już nic nie bolało dlatego trzymam kciuki za Was
 
o mamakulka to juz pewnie ignas wyciagniety :D

wczoraj po sprzataniu pokoju mialam skurcz, myslalam, ze umre jakby mnie cos rozrywalo od srodka, w nocy tez kilka mialam bo sie budzilam, okropne uczucie, chcialam dzis pozmywac ale snilo mi sie, ze wody mi przy zmywaniu odeszly wiec chyba nie bede ryzykowac [emoji23] dzisiaj ostatni dzien kiedy moge jesc co chce od jutra dieta lekkostrawna przed znieczuleniem, tyle pysznych rzeczy do zjedzenia musze wymyslic cos ekstra :D
 
reklama
Do góry