reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
A ja też w szpitalu tyle, że nie rodzimy tylko maz miał wypadek w pracy. Rozciety palec w pół, w sobotę zrobili opatrunek ale lekarz zaniedbal sprawę (jak to tutaj) i palec zaczął gnic i śmierdziec nieziemsko!! Czekam i się denerwuje niepotrzebnie! Plus taki, ze mąż będzie miał chorobowe i nie będę sama.. Ale jak to w życiu bywa za mało nerwów ze wszystkim to los musiał dodać. Jakby tego mało dzisiaj o 3 obudziły mnie hemoroidy..
emoji22.png
aaaa może już wyczerpialismy limit i teraz już z górki?

emoji173.png

:/ o kurcze to nie fajnie. Co zrobili teraz z tym palcem? Ale będzie miał sprawny?

Na hemoroidy kup sobie jakieś czopki plus można krem do tego.
 
sierpniowka też się męczę z hemoroidami. czopki i kremy nic mi nie pomogły co dzień budziłam sie z większym bólem. w końcu mąż wyczytał że krople do nosa typu otrivin pomogą. wysmialam go ale kiedy już z bólu nie mogłam poszedł i kupił te krople. psikam na waciki i robię coś w rodzaju okładu po dwóch dniach nie boli i znacząco sir zmniejszył. Nadal uważam że to śmieszna metoda ale z drugiej strony skoro obkurcza śluzówki nosa to może coś w tym jest ;)

aniolkowa świetnie że jesteście już w domku. pozdrawiamy

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dostał 2 antybiotyki, 9 tabletek dziennie. Ranę moczyl aż godzinę, zrobili opatrunek i w czwartek kontrola. Ogółem dobrze, ze tak to się skończyło [emoji1] cieszę się, ze będzie w domu ale szkoda, że bezużyteczny do pomocy. Na hemoroidy mam sposób od mojej prababci, natrzeć masłem.. Nic tak nie działa! Tylko czemu one wracają? :( hellevoet dobre, wypróbuje też!

[emoji173]
 
Sierpniowka mojemu bratu palec zszyli szwami nierozpuszczalnymi w środku i tez mu sie nie goila rana tylk gnila i musieli mu od nowa robić taka ta nasza służba zdrowia twojemu mezowi zycze duzo zdrowka
 
Mam dosłownie 5 minut więc daję znak, że żyję :) Jest ciężko, mały niby wzorowe dziecko bo tylko je i śpi ale robi to na okrągło. Jedzenie zajmuje mu minimum pół godziny, a jak próbuje odkładać podnosi alarm i zwykle wisi na cycusiu nawet 2 godziny potem z godzinę śpi i tak w kółko. Ale jest przesłodki i rekompensuje mi te trudy, no i mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie lepiej. Od dziś jest oficjalnie Filipkiem.
Mamakulka cc zniosłam rewelacyjnie, w drugiej dobie robiłam już wszystko przy małym, a teraz śmigam jak mały nakręcany samochodzik :) Jestem zaskoczona tak szybkim dojściem do siebie.
Z pobytu w szpitalu jestem mega zadowolona, dziś byłam u lekarki po zaświadczenie do becikowego zaniosłam jej dobre winko i czekoladki w ramach podziękowań za poratowanie w biedzie :)
Życzę dużo siły mamom z maluszkami poza brzuszkiem a tym jeszcze w dwupaku szczęśliwego rozwiązania :*
 
Karolanka gatuluje maluszka!
Za szybko rodzicie, troche ciezko sie polapac;)

A mnie dzisiaj zaczela bolec prawa piers w okolicach sutka I bol sie nasilal, po chwili zaczelam sie czuc jakby mnie grypa dopadla bol w kosciach itp.zmierzylam temp I mialam stan podgoraczkowy samopoczucie okropne. Dostawilam corcie zjadla troszke I dalej spala a ja wzielam apap I robilam oklady z lisci kapusty wymienialam je czesto bo byly gorace po chwili.
Doswiadczone mamusie czy macie jakies sprawdzone sposoby jeszcze co robic w takiej sytuacji ??? Juz mi troche lepiej ale dlaczego boli tylko jedna piers skoro przystawiam na zmiane, nie rozumiem a polozna u mnie jeszcze nie byla nie wiem dlaczego.
 
beata a twardą masz tą pierś? Córcia nadąża ci pokarm ściągać?
U mnie po pierwszym porodzie tak zaczynało się zapalenie piersi, ból, dreszcze i gorączka. Dobrze, że wzięłaś apap, mi pomógł, mimo że miałam 39 stopni, zawsze to lepsze niż antybiotyk. Poza liśćmi z kapusty nic nie poradzę, bo nie stosowałam. Odciągałam po troszkę laktatorem jak zrobiły się zastoje i syn nie nadążał jeść. Jak jutro nie będzie poprawy zadzwoń do położnej. Zdrówka!!!
 
reklama
Mialam twarda ale troszke wlasnie to mnie zdziwilo a teraz miekka bo mala zjadla sporo ale czuje takie klucie I pobolewanie w okolicach sutka. Jutro zadzwonie bo chyba zapomnieli calkiem o mnie ;)
 
Do góry