reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

maldob masakra straszny stres :D dzisiaj mam ostatni normalny dzien w domu bo juz jutro do szpitala, dostalam wlasnie przesylke od siostry z ubrankami, piore na szybko bo 2 czapeczki sa tak urocze, ze podmieniam i biore do szpitala :D oby wyschlo!

agata tez mam 41 a w ciazy bardziej 42 nawet ;p wiec nic mnie nie zdziwi :D
 
reklama
Wyschna na bank, w razie co suszarka do wlosow i na koniec żelazko :-) dobrze że ciuszki przyszły przynajmniej jest czym myśli choć na chwilę odgonić.

Maleństwo tuż tuż... :)
 
Agata ale slodko ziewa ogolnie drobniusia coreczka:)
Ale dziewczyny macie stopy to ja sie nie dziwie ze was nie bolą bo ja na 175 mam 38/39 rozmiar i sobir mowoe ze jak to sie rozklada na dosc mala stope to wtedy bolą kosci i stawy. A jak szwagierka ma 40/41 a jest nizsza 10cm to lepiej juz tej stopie tak mysle:p
Jutro mam wizyte mam nadzieje ze tam juz u mnie na dole to blizej niz dalej!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka codziennie będzie lepiej! Super że synek daje się wyspać. Oby tak zostało ;-)
Kurcze ale mam powera! W buty wchodzę, nóżki chude lekko mi i tak sprawnie! Moja mama i brat z żoną wpadli do nas i jak fajnie z ludźmi obcować. Fifciu za to kochany a mąż to już ideał :p

Muszę w wolnej chwili nadrobić co piszecie bo nie nadążam :p przegapiłam coś?

Synek już śpi sobie w łóżeczku ;-) a ja mogę się wtulic w męża ;-)
 

Załączniki

  • DSC_0133.JPG
    DSC_0133.JPG
    939,4 KB · Wyświetleń: 135
Hello :) nadaje ze szpitala :) juz sobie leze i nawet spac mi sie chce wiec skorzystam :). na ciecie wpisana jestem 11:15 ale moze sie opoznic jesli cos wypadnie nieplanowego.
Paper po cc jest 50% szans na powrot do tej samej sali dlatego przed cc kaza sie spakiwac i rzeczy ida do depozytu i po 4h je odzyskujesz :)
a nerwy mniejsze nuz wczoraj w domu. lekki niepokoj i niedowierzanie gdy slysze te noworodki za sciana :)
Magdalena slodki synek :)
na poczte cos nie moge sie teraz zalogowac. prosze jutro o kciuki :)
 
reklama
Zgadzam sie z beatą :)
Magdalena no widze ze zmiana humoru i to kolosalna! Super ze wrocił i ze synus spi w lozeczku :)
Latika trzymamy jutro kciuki bedzie dobrze :) chwila moment i bedzie z głowy :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry