reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
ja mam nawal pokarmu jeden cycek jak kamien i cos nie umiem sie dogadac z laktatorem... i mala boli brzuszek strasznie, walczy z kupami i bakami i mam pytanie tutaj, czy kilkudniowe dziecko mozna klasc na brzuchu na swoim brzuchu? bo czytam, ze pomaga bo sie brzucho masuje tylko czy za malutka nie jest..
 
papercut myślę że nic malutkiej nie będzie, przecież nie raz świeżo przy porodzie kładą dzidziusia brzuchem na brzuch mamy :) ważne by tak nie przeleżała pół dnia :D
 
Niunia trzymam kciuki żebyście szybciutko wyszli do domu :-) w końcu w domu najlepiej ;-)
Papercut mój ma 2 tyg a jeszcze go w takiej pozycji nie miałam i mnie dzisiaj olśniło że tak też można razem czas spędzać :p u mnie nawału brak. Mały nadal karmiony pół na pół.
Dopiero teraz kawkę pije. Filip wykąpany śpi. Ja też już w pizamie. Coś trudno mi się wpasować w nowy tryb. :-/
 
tez dzis przywital mnie nawal. mala jednak.ma.problemy znprzystawieniem sie, lub bardziej to ja mam problem z przystawieniem jej. W szpitslu niezle nam szlo, zaskoczyło a w domu koszmar. Godzina prób zanim chwyci tak, ze ciągnie a tak to ciągnie dwa razy i puszcza. Tak mnje to doluje, że siedze i rycze dzis caly dzien. Ściągnelam dzis.laktatorem trzy razy i raz dalam mm bo poprostu nie dalamnjuz rady. Hormony schodzą i ryczeć mi sie chce. Obawialam sie tego stanu. Starszy synek potrzebuje.mnie a ja z cyckiem caly dzien siedzem Widze ze mleko jest i to chyba duzo ale nie wyobrazam.sobie sciagac na kazde karmienie. moze skorzytam z jakiejs pkrady laktacyjnej. W przrciwnum razie przejdziemu na mm :(
 
Moje cycki tez twarde;-/ a ja juz dawno po nawale.. Chyba bede musiała zakupić laktator. Paper moja często na brzuchu leży sama sie tak układa;-) macie jakieś rady na ulewanie? Co mała nakarmię to sie cała wybrudzi i mnie tez, potem muszę ja przebrać bo mokra.. I tak w kółko a ona sie przy tym zawsze umęczy:-( i jeszcze mnie ciekawi o ktorej kapiecie dzieci?
 
reklama
Latika nie załamuj sie, przed karmieniem sie nie denerwuj. Ja tez
miałam ten problem, jak położna przyjdzie poproś ja by pomogła dostawić Ci dziecko. I moze kup nakładki na sutki? Moja ma problemy z wiezadelkiem i ma problem ze złapaniem, czasem sie niezłe napoce zanim dobrze possie. Nie poddawaj sie tak szybko;-)
 
Do góry