reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniówki gotują

a dałaś proszek do pieczenia? Troche mało napisalas o tym ciescie... jakos mam problemy zeby je sobie wyobrazic... To kruche ciasto? Jak miało byc kruche to mogłas za długo zagniatac i za ciepłymi rączkami
 
reklama
ciasto : cukier, maka i masło i wszystko zagieść w kulke i owinąc folią i do lodówki na godzine !! potem wylepić nią foremke !!
 
To kruche ciacho. Ja bym dała ocoupinke proszku, było by delikatniejsze. No i zagniataj zimne skladniki zimnymi raczkami, nie za długo. Potem lepiej najpierw podwałkować i dopiero wyklejac, zeby za bardzo nie rozgrzewac w dłoniach.
 
pomysł na kartofelki do obiadu: zeby było ciekawiej kartofelki lekko podgotowujemy w osolonej wodzie i gdy sa jeszcze twardawe przekładamy na blachę wysmarowaną oliwą. kazdy kartofelek polewamy łyzeczką oliwy i do piekarnika. Pieczemy az się zezłoca i skórka zrobi się chrupiaca. Pycha do pieczeni!! Polecam!
 
no a teraz powiem wam jakie wyczesany robię tort mężulkowi na urodzinki jutro ;D
biszkopt różowy (dodaje kisiel jakiś czerwony do mąki) masa biała Gogi, biszkopt żółty(żółty kisiel miał być zielony ale nimo w sklepie)
na to znowu masa Gogi, potem biszkopty kupne nasączone wóda ;D na to artystycznie trzaśnięta polewa różowa i zielona ;) i rąbniety element czekoladowej dekoracji ;) a boczki se obrzuce kokosem ;D ale artystka ze mnie zrobie zdjęcię jak mi wyjdzie coś z tego
 
reklama
Do góry