reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Silica/ preparaty na wypadanie włosów przy kp

Dołączył(a)
7 Sierpień 2022
Postów
6
Drogie mamy, córeczka ma prawie półtora roku,wciąż kp. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie Gravesa Basedowa. Właśnie znowu strasznie zaczęły mi wypadac włosy. Straciłam już chyba połowę :( Czy tabletki Silica można przyjmować przy kp? W ulotce jest info,że nie, ale zastanawiam się które składniki preparatu są niewskazane. Czy ewentualnie możecie polecić jakieś inne preparaty ( bez jodu)? dziękuję
 

Załączniki

  • IMG_20230107_180222.jpg
    IMG_20230107_180222.jpg
    199,9 KB · Wyświetleń: 174
reklama
To lekarz powinien dobrać odpowiednie leki oraz dawki tym bardziej jeśli nadal kp. Ja przy GB brałam Thyrosan, niby można kp przy tym leku ale po 2 miesiącach zrobiłam badania dziecku i okazało się, że tabletki na nie wpłynęło i miało niedoczynność. Więc mimo wskazań lekarza dziecko należy monitorować bądź odstawić od piersi.
 
To lekarz powinien dobrać odpowiednie leki oraz dawki tym bardziej jeśli nadal kp. Ja przy GB brałam Thyrosan, niby można kp przy tym leku ale po 2 miesiącach zrobiłam badania dziecku i okazało się, że tabletki na nie wpłynęło i miało niedoczynność. Więc mimo wskazań lekarza dziecko należy monitorować bądź odstawić od piersi.
Leczę tarczycę od kilku miesięcy. Szukam suplementów żeby wesprzeć wzrost nowych włosów.
 
Do góry