reklama

Silikonowa biżuteria - mogę polecić

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Ewelin.Ka, 30 Wrzesień 2013.

 1. Ewelin.Ka

  Ewelin.Ka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Kupiliśmy, od kilku dni testujemy i rzeczywiście się sprawdza. Młody uwielbia ją gryźć. Szczególnie korale (o takie: Skimmers - Jet), ale bransoletkę też podgryza :) A ja przy okazji mogę się troszkę upiększyć :)
   
 2. archon

  archon

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ciekawy pomysł, ale czy to na pewono jest bezpieczne?
   
 3. reklama
 4. Ewelin.Ka

  Ewelin.Ka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Oni piszą, że dziecko nie może się samo bawić koralami ze względu na zagrożenie uduszeniem. Tylko bransoletką może się samo bawić bezpiecznie. Jeśli chodzi o zapięcie to nie ma według mnie takiej możliwości żeby się oderwało. Sam sznurek jest bardzo gruby, a na końcu jest solidny supełek, który trzyma to zapięcie. Z tego co widziałam na stronie to mają certyfikat CE, więc raczej jest to przetestowane.
   
 5. BajkoweUbranka_pl

  BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wygląda ciekawie,jednak od razu nasuwa sie pytanie odnośnie tego jak jest z jej trwałością w praktyce,czy możecie się wypowiedzieć na ten temat? Każda opinia będzie tutaj wskazana.
   
 6. auliya

  auliya kwiecień '09 '14 gru'15

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  A jak dla mnie to będą się czepiały nitki z ubrania... nie wiem też czy chiałabym mieć na sobie coś obślinionego przez malucha. Jak dla mnie to albo zabawka albo ozdoba mamy inaczej dziecko nauczy się że może zajadać to co mam na sobie.
   
 7. Blubalon_pl

  Blubalon_pl Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  To też bardzo ważna kwestia która poruszasz i coś w tym jest,dzieci z ciekawości mogą brać ja do buzi nawet podczas naszej nieuwagi. Czepiające się nitki to inna kwestia,faktycznie jest to mało wygodne.
   

Poleć forum