reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Silne mdłości w ciąży

  • Starter tematu Usunięty użytkownik 203733
  • Rozpoczęty
Ja miałam węch jak pies, wszystko śmierdziało, ale dało się z tym żyć. Znajoma za to wymiotowała od prawie każdego mocniejszego zapachu. Moja mama opowiadała, że jak szła do mięsnego po wędlinę (będąc w ciąży) to najpierw musiała zwymiotować, żeby jakoś przetrzymać zakupy. Tak więc myślę, że to normalne i z czasem odpuści. Nie wiem, nie pamiętam, który jesteś tydzień, ale sądzę że około 20 wszystko odejdzie 👍
Jestem w 14 tyg. To ja mam podobnie jak Twoja mama i znajoma 😅🙈 wszystko czuję i od razu 🤢
 
reklama
U mnie wrażliwość na zapachy też się ustabilizowało jakoś po 20 tygodniu, pamiętam jak trudno było w Wigilie, musiałam co chwilę wychodzić do innego pokoju🙄
 
Czyli jeszcze kilka tygodni męczarni przede mną 😒😭 ja nigdzie nie wychodzę ze względu na te zapachy bo nie mogę sobie z nimi poradzić jak cokolwiek poczuje. Bleee
 
Do góry