reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Silne mdłości w ciąży

  • Starter tematu Usunięty użytkownik 203733
  • Rozpoczęty
Wszystko próbowałam, mi nic nie pomaga. Nie mam porannych mdłości, mam mdłości całe dnie dosłownie od rana do wieczora, w nocy też się budzę. Mało co mogę jeść a jestem co chwilę potwornie głodna. Jestem już zmęczona. Byłam ciekawa czy dziewvzyny, które miały też tak silne mdłości, czy im to minęło w miarę szybko. Tak chciałam się pocieszyć 🙈😭
Mi minęły jakoś w drugim trymestrze, ale wrażliwa na zapachy byłam do końca ciąży. Próbowałaś imbir?
 
reklama
W pierwszej ciąży przeszło mi koło 14 tygodnia, obecnie jestem w 15 i nadal jest ciężko, wymiotuje. U mnie stwierdzono niepowsciagliwe wymioty ciężarnych, wymioty po około 6x na dobę, zero apetytu i ogólnie zle samopoczucie, coś strasznego. Czas totalnie wyjęty z życia, tylko leżenie w łóżku… prędzej czy pozniej powinno przejść, powodzenia :)
Wspolczuje Ci kochana. Ja nie mam aż takich wymiotów, mam potworne mdłości i na każdym kroku jak coś poczuje odruchy wymiotne.
 
Mam pytanie do dziewczyn, które miały bardzo silne mdłości praktycznie całe dnie na początku ciąży. Czy jeśli miałyście bardzo silne mdłości, przeszły Wam one tak jak piszą w okolicach 14 tygodnia? Ja jestem w 11 tc, jestem załamana, mam potworne mdłości całe dnie, przez które ciężko mi normalnie funkcjonowac. Do tego mam jadłowstręt, odruchy wymiotne jak poczuje jedzenie, jem tylko niektóre produkty... Wymioty zdarzają się rzadko, jednak mdłości nie dają żyć 🤢 potwornie czuje wszystkie zapachy. Czy jest szansa że za jakiś czas całkowicie to minie? 😪
Mi minęły. Miałam mdłości cały dzień, jak próbowałam coś zjeść to wymiotowałam. Za dużo pić też nie mogłam. W 5 miesiącu juz zdążyłam zapomnieć, że miałam 😁 w drugiej ciąży były równie mocne, ale minęły szybciej, około 11-12 tygodnia.
 
Mi minęły. Miałam mdłości cały dzień, jak próbowałam coś zjeść to wymiotowałam. Za dużo pić też nie mogłam. W 5 miesiącu juz zdążyłam zapomnieć, że miałam 😁 w drugiej ciąży były równie mocne, ale minęły szybciej, około 11-12 tygodnia.
Pocieszyłaś mnie! 😰
 
Mi minęły. Miałam mdłości cały dzień, jak próbowałam coś zjeść to wymiotowałam. Za dużo pić też nie mogłam. W 5 miesiącu juz zdążyłam zapomnieć, że miałam 😁 w drugiej ciąży były równie mocne, ale minęły szybciej, około 11-12 tygodnia.
Czyli jest szansa, że do 14 tyg miną 🙈😅
 
Zaczynam się martwić bo mogłam pić wodę gazowana tylko a teraz już po niej robi mi się niedobrze. Tak samo mogłam bułki mleczne a teraz już mi po nich niedobrze...
 
Miałam takie okropne mdłości całodzienne , a nawet nocne jeśli nie mogłam zasnąć, praktycznie non stop chyba od 6 tyg . rzyganie kilkanaście razy dziennie, dostałam czopki torecan to stosowania kiedy to konieczne, trochę się bałam ale czasem stosowałam. Musiałam uzupełniać elektrolity , całe tygodnie prawie siedziałam siedziałam w domu, łóżku. A mdłości zmniejszyły się koło 15 tyg , a do 17 jeszcze się zdążały , teraz jakoś od 18 lub 19 praktycznie nie wymiotuje, naprawdę sporadycznie , a od 20 nie zdazylo mi się tak normalnie zwymiotować, tylko raz po jedzeniu bo coś mi zaszkodziło, aaaa to były frytki.
Teraz zaczynam 22 i czuje sie dobrze 🙂
 
Aha i schudłam jakoś 4 kg i nie miałam na nic siły , bo wymiotowałam wszystkim co jadłam a nawet sama woda.
 
reklama
Miałam takie okropne mdłości całodzienne , a nawet nocne jeśli nie mogłam zasnąć, praktycznie non stop chyba od 6 tyg . rzyganie kilkanaście razy dziennie, dostałam czopki torecan to stosowania kiedy to konieczne, trochę się bałam ale czasem stosowałam. Musiałam uzupełniać elektrolity , całe tygodnie prawie siedziałam siedziałam w domu, łóżku. A mdłości zmniejszyły się koło 15 tyg , a do 17 jeszcze się zdążały , teraz jakoś od 18 lub 19 praktycznie nie wymiotuje, naprawdę sporadycznie , a od 20 nie zdazylo mi się tak normalnie zwymiotować, tylko raz po jedzeniu bo coś mi zaszkodziło, aaaa to były frytki.
Teraz zaczynam 22 i czuje sie dobrze 🙂
Ja też całe dnie leżę w łóżku bo nie mogę funkcjonować. Coś strasznego.
 
Do góry