reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Silne napinanie miesni u miesiecznego dziecka

Dołączył(a)
26 Grudzień 2015
Postów
2
Witam. Mam pytanie odnosnie mojej miesiecznej corki. Nicol od okolo 10 dni strasznie spina sie podczas snu. Rzuca raczkami i nozkami przy czym wydaje dziwne odglosy lecz nie placze. Na rekach robi to samo ale o wiele rzadziej a czasami nawet wcale. Kazda noc mam nie przespana, nie wiem jak jej pomoc. Mam nagrane filmiki z tym zachowaniem wiec w razie potrzeby moge przeslac. Dziekuje
 
reklama
Kupke robi w miare normalnie. Rowniez myslalam o kolce lecz dziwi mnie to, ze wcale nie placze tylko tak sobie marudzi jak podczas napinania lecz podczas brania na rece mija bardzo szybko
 
To mogą być wzdęcia. Moja córeczka od urodzenia je ma :(. Kupkę robi nawet 3 razy dziennie, ale niestety ciągle się napina. Czy dzieciątka było odśluzowane po porodzie?, bo moja druga córeczka niestety nie, i prawdopodobnie przez to mamy teraz takie problemy :/
 
A nie wygląda to na odruch Moro - wyrzucanie rąk na zewnątrz z wdechem, a potem obejmuje się i robi wydech?
 
Do góry