reklama

Siłownie dla maluszków

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez 1603meg, 25 Luty 2012.

1. 1603meg

1603meg Początkująca w BB

Co sądzicie o spędzaniu aktywnie czasu z maluszkiem w specjalnie przystosowanej siłowni dla niego? Czy znacie takie miejsca?

2. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Aktywny czas mamy i maluszka jak najbardziej,ale siłownia???
    Nawet przystosowana,to kto by się zajmował dzieckiem,jak mama np wyciska kolejne kilogramy?

3. reklama
  4. milea

milea Zaciekawiona BB

Prawde powiedziawszy nie znam takeigo miejsca, ale nie wiem czy to dobry pomysł... tzn. jakoś nie wiem jak miałoby to wyglądać. 1603meg, może coś wiecej jesteś nam w stanie powiedzieć?

5. festbaba2000

festbaba2000 Aktywna w BB

I młody Pudzian wyrośnie. :)

6. Bimbambom25

Bimbambom25 Aktywna w BB

nie no wg mnie siłownia z dzieckiem to przesada...
    chyba że mówimy o siłowni dla mamy iw niej jest zlokalizowany kącik zabaw dla dziecka

7. klasyczna

klasyczna Początkująca w BB

fakt, pomysł niezbyt trafiony, chyba że ktoś chce postawić na wychowanie fizyczne od najmłodszyl latek, i takego dzieciaka zobaczymy potem na igrzyskach :)

8. Werrka

Werrka Zaciekawiona BB

Sa takie fajne mini siłownie dla maluchów gdzie sztangi są piankowe itp. Czadowo sprawa! Jak mi tylko dziecko podrośnie na pewno się wybierzemy

9. kataja

kataja Początkująca w BB

Fajnie wiedzieć, że istnieją siłownie dla maluszków, chociaż i tak mimo wszystko lepsze wydają mi się zajęcia na basenie, bo można razem z dzieckiem ćwiczyć, a na siłowni wydaje mi się to raczej trudne...

10. reklama
  11. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Szczerze mówiąc to ja nigdy nie miałam okazji korzystać z takiej siłowni dla maluszków,ciężko mi powiedzieć jak to działa w praktyce. Basen natomiast jak najbardziej polecam,nasz synek uwielbia zajęcia z pływania:)

12. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Gdzie są takie siłownie? Jakies konkrety/zdjęcia?

Poleć forum