reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sinecod krople.

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Drogie mamuśki mój młodszy syn (2latka) przechodzi jakąś infekcje od piątku. Po wczorajszej nocy, gdzie strasznie kasłał i nie spał pół nocy, postanowiłam podać ambrosol. Ma zaczerwienione gardło, Stan podgorączkowy, katar i mokry kaszel typowo oskrzelowy.
Postanowiłam podjechać do lekarza.
Podobno osłuchowo jest czysty, do gardła nie zajrzał nawet i stwierdził, że tragedii nie ma.
Kazał synowi podawać Rutinoscorbin(porąbało go) i 4 razy na dobę Sinecod.
Teraz moje pytanie czy ja mu mogę podać sinecod jeśli po 15 dostał ambrosol?
Chciałabym tylko raz mu podać, żeby w nocy kaszel go nie męczył.

Doradzi ktoś?
 
reklama
Rozwiązanie
A ja mam pytanie, czy syrop Sinecod moge podac dziecku jesli bierze antybiotyk? U syna dlugo ciagnie sie infekcja, ma teraz zapalenie krtani i tchawicy, na noc chcialam mu podac Sinecod, aby nie kaslal tak, ale w skladzie jest etanol i nie wiem czy mozna. Bierze Klacid.
A ja mam pytanie, czy syrop Sinecod moge podac dziecku jesli bierze antybiotyk? U syna dlugo ciagnie sie infekcja, ma teraz zapalenie krtani i tchawicy, na noc chcialam mu podac Sinecod, aby nie kaslal tak, ale w skladzie jest etanol i nie wiem czy mozna. Bierze Klacid.
 
Rozwiązanie
Do góry