reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sinlac

reklama
Moje dziecie jest na Sinlacu od 4m.ż jesli chodzi o podawania to tylko z woda...Dlaczego poniewaz to jest "a la mleko zastepcze" posilek bardzo kaloryczny ,mozesz podawac to z owocami przetartymi (zmieni smak )lub jak Ci sie nie chce trzec to ze słoiczkami z owocami ja biore pół słoiczka na 150ml wody .Do tej pory młodemu podaje 1x dziennie ze wzgledu iz ma alergie pokarmowa i slabo przybierał na wadze ale niedługo bedziemy odstwiac bo waga rosnie:szok::-)
 
Ja podawalam mojej malej kaszke sinlac z butelki bo inaczej jesc nie chciala, ale cos jej sie po niej ulewa to narazie przestalam. Robilam jej oczywiscie na wodzie, tylko raz zdazylo sie ze maz musial jej zrobic i dodal ta kaszke do mleka pepti..ja bylam w pracy i gdy zadzwonil i mi powiedzial ze ona nie chce jesc to sie od razu spytalam jak ja zrobil :-D A ze nie wiedzial bo ja przesypalam ja sobie do plastikowego pojemnika to nie bylo sposobu przygorowania :-).niezly musialbyc smak bo corcia wciagnela 50ml i odmuwila dalszego jedzenia....
 
Ostatnia edycja:
jezeli nie ma wskazań do jego stosowania (alergie) to radzę stosowac zwykłe kaszki najlepiej te bezsmakowe lub kleiki do których możesz dodac owoce ze słoiczka (w zaleznosci od wieku dziecka). Sinlac jest mocno słodzony.
 
Do góry